« 1 2 »
Autor Zpráva
Prosba, unban
Profil *
Moderátor Chamurappi: Související: Uživatel l564 dělá nepořádek.

Chtěl bych poprosit, unban na ip adresu 89.176.119.17, jsem už o ten rok starší a když jsem vyšel z naší školy tak jsem udělal web pro mojí třídu. Vše funguje až na pár vyjímek. O těch bych se rád popovídal. Jsem si vědom že jsem zde způsobil paseku a více neplechy než užitku. Chtěl bych si pročíst vše co se zde děje [tedy jen kategorii PHP]. Chtěl bych poprosit všechny adminy o milost. Chtěl bych jen dodat. Občas se zeptám, ale nechci se zde chovat jako 5-ti letý rozmazlený fracek. PHP umím poměrně hodně, ale každý učený z nebe nespat. Pokud se Vám budu zdát jako 5-ti letý fracek klidně mě zabanujte. Ale pokud to jde rád bych aspoň dostal unban pro čtení příspěvků.

Předem děkuji.
Chamurappi
Profil
Reaguji na l564:
jsem už o ten rok starší
Nejsi.

Chtěl bych poprosit všechny adminy o milost.
Nevím, jak kolegové, ale já bych tvoji milost neriskoval. Šance, že jsi za ten měsíc už vyšel z údivu, je malá.
panther
Profil
Jsem proti promíjení banů individuím typu l564. Kdo zlobí jednou, bude zlobit i podruhé.

l564:
Chceš-li radit nebo se ptát, učiň tak na jiné diskusi. Tam tě rádi uvítají.
Petr ZZZ
Profil
Asi bych se úplně nebránil myšlence udělit někomu ban časově omezený, ale půl roku nebo rok bych viděl jako minimum. Na druhé straně je pravda, že dostat zde skutečně ban je docela výkon a potom je otázka, jaká je šance, že dotyčný opravdu změní přístup.

Uživatel l564 by dle mého názoru měl s žádostí o odbanování minimálně ten rok počkat.
Prosba, unban
Profil *
Ano, svět se mi nezhroutí, ale nechcete přece jenom zkusit? Radit nebudu vůbec. Po zkušenosti je vidět že jsem na špatné koleji. Ale jak jsem víš psal tak rád bych si pročítal témata s obsahem o PHP.

Petr ZZZ:
Uživatel l564 by dle mého názoru měl s žádostí o odbanování minimálně ten rok počkat.

No nevím když za necelý rok končí svět, třeba v příštím životě zkusím sem napsat.
panther
Profil
Dělal jsi bordel, nebudeš číst. To sis měl rozmyslet, než jsi začal zlobit.

Zdejší diskuse sis nevážil, není důvod, aby ti ustupovala. Nevím, proč by ti měla být nápomocná.
Anonymní
Profil *
Jsem pro zruseni banu. Zaslouzi si sanci.
Chamurappi
Profil
Děkujeme panu Anonymnímu za anonymizérem za podnětný argument :-)
Joker
Profil
Já bych neměl námitek proti tomu ho časem podmínečně odbanovat.
Ale jelikož ban dostal teprve před měsícem a předtím jsme se ho skoro půl roku snažili ukáznit mírnějšími prostředky od domluv po 30-denní ban, zdá se mi to zatím předčasné.
Chamurappi
Profil
Dneska nám tu pan l564 opatrně vykouknul přes anonymizér. Teď už opravdu je o rok starší, ale jestli dostal rozum, to zatím nevíme. Dáme mu šanci?
final
Profil
Neviem,či do toho môžem aj ja niečo povedať.. ;), ale po tom ako som si práve prečítal celú tú tému o ňom neviem či sa mám smiať alebo plakať.. ale určite ak mu zrušíte ban tak nespravíte dobre :-)
l564
Profil
Děkuji že mi chcete dát šanci, ale abych pravdu řekl tak přes anonymyzer jsem 'nevykoukl' ale využil jsem zdejšího hotelového připojení přes wi-fi. Kdyby jste mi daly šanci tak bych byl rád, samozdřejmě tu nebudu vytahovat kecy typu: 'Dej te mi unban', atp.. Jak vím tak to záleží na moderátorech, a oni rozhodnou dle nejlepšího svědomí.

A pokud by mi šance nebyla umožněna, tak to naprosto respektuji, a nebudu sem psát!

Přeji prozatím pěkný den.

(OT: Jak jak je v Praze? :) Jen ať vím do jakého počasí se mohu těšit
)
Petr ZZZ
Profil
Chamurappi:
Dáme mu šanci?
Asi bych mu šanci dal – jinak se nedozvíme, zda zmoudřel.

l564:
Ptát se na počasí na diskusi o webu a navíc ve vlákně o zrušení banu není zrovna vrchol taktického umu. :-)
Osobně používám wetteronline.de.
Str4wberry
Profil
Ještě bych dal uživateli l564 trochu času na doučení se českému jazyku.
l564
Profil
Nechci popohánět, ale zda-li se mohu dotázat na verdikt?
Petr ZZZ
Profil
Budeš se snažit a nebudeš psát „anonymyzer“ a „kdyby jste“ a „mi daly“ a „dej te“ a „samozdřejmě“? A budeš psát s interpunkcí?
l564
Profil
Souhlasím
Petr ZZZ
Profil
Jak, „souhlasím“? Neptám se, zda s něčím souhlasíš, ale zda se budeš snažit. — Dobře, nebudu se tě ptát, jak můžeš slibovat, že budeš psát správně, když to neumíš, a nebudu se tě ptát, pokud správně psát umíš, proč tedy správně nepíšeš. Můj hlas na podmínečné odbanování máš, nicméně mám za to, že potřebuješ ještě dva hlasy (rušení banu je myslím jiná situace než banování, kdy proti banu stačí veto jednoho moderátora).

Bude-li ti ban zrušen, očekávám od tebe, mimo jiného, výraznou redukci frekvence pravopisných chyb.
l564
Profil
Dobrá, zlepším pravopis, vyjadřování a budu se vyjadřovat pouze k tomu co umím, či vím jak pomoci, jinak se všemu budu vyhýbat.
Chamurappi
Profil
Takže jak?
Já se zdržuji hlasování. Ale nelíbí se mi, že l564 teď zákaz porušuje.
Beavis
Profil
Jako přihlížející si dovolím se zrušením banu nesouhlasit. Ztotožňuji se s názorem final.
l564
Profil
Chamurappi:
Já se zdržuji hlasování. Ale nelíbí se mi, že l564 teď zákaz porušuje.
Omlouvám se pokud něco porušuji, myslel jstem že Petr ZZZ již verdikt vyslovil „Bude-li ti ban zrušen“

Beavis:
Mám takový divný pocit, že tvůj „nesouhlas“ má nulovou hodnotu, jelikož nejsi moderátor.
shaggy
Profil
l564:
Omlouvám se pokud něco porušuji
Máš ban, ktorý chceš zrušiť. Stále nevieš, čo porušuješ?

Mám takový divný pocit, že tvůj ‚nesouhlas‘ má nulovou hodnotu, jelikož nejsi moderátor.
A ja mám taký divný pocit, že si zrušenie banu nezaslúžiš. Ešte ti ho ani nezrušili a už sa nevieš správať.
Beavis
Profil
l564:
Mám takový divný pocit, že tvůj ‚nesouhlas‘ má nulovou hodnotu, jelikož nejsi moderátor.
Nečekal jsem, že by měl nějakou váhu, tak naivní nejsem. Ale svůj názor sem napsat mohu. Stále máš ten divný pocit?
pcmanik
Profil
Nechcem rypat, ale ban uz bol zruseny? Nakolko l564 uz zacal pisat prispevky na forum. A oficialny verdikt tu zatial nikde nevidim, takze vlastne porusuje svoj vlastny ban.
Petr ZZZ
Profil
l564:
Ach jo. „Bude-li“ je příkladem použití spojky li, oddělené spojovníkem od slovesa, uvozujícího podmínkovou větu. Píšu, že potřebuješ ještě dva hlasy. Máš-li (=pakliže, pokud, jestliže máš) mít šanci, naléhavě ti doporučuji sem nepsat vůbec nic, ani do tohoto vlákna, pokud se nerozhodne ve tvůj prospěch. Ono se nějak rozhodne, neboj, jen to může pár dnů nebo týdnů trvat.

A mýlíš se; Beavisův, shaggyho i finalův postoj význam může mít.
Chamurappi
Profil
Reaguji na l564:
Mám takový divný pocit
Bude lepší, když své divné pocity budeš ventilovat jinde. Pánové final, Beavis a shaggy sice nejsou moderátoři, ale já třeba na jejich názor beru ohledy.
Řekl bych, že jsi stále nevyrostl z toho manipulativního a „iniciativně autoritativního“ způsobu myšlení, kterým jsi otravoval život na diskusi před rokem, takže už jsem spíš proti zrušení banu.

Zkus to za rok.
Joker
Profil
Chamurappi:
nelíbí se mi, že l564 teď zákaz porušuje.
To bych mu až tak nezazlíval, mohl mít opravdu dojem, že má ban de facto zrušený.

Mimochodem, jaký druh hlasování platí pro zrušení banu? Většina, alespoň jeden pro, nebo 3 pro a nikdo proti?

l564:
Mám takový divný pocit, že tvůj ‚nesouhlas‘ má nulovou hodnotu, jelikož nejsi moderátor.
Hlasují sice jen moderátoři, ale jinak svůj názor může napsat kdokoliv.

Já jsem mírně nakloněn tomu ban ukončit, ale zatím se zdržím hlasování.
nemeja
Profil
Prosba, unban:
Chtěl bych poprosit všechny adminy o milost. Chtěl bych jen dodat. Občas se zeptám, ale nechci se zde chovat jako 5-ti letý rozmazlený fracek

Nechci popohánět, ale zda-li se mohu dotázat na verdikt?

Beavis:
Mám takový divný pocit, že tvůj „nesouhlas“ má nulovou hodnotu, jelikož nejsi moderátor.

Nevím, ale dle mého - i když nejsem moderátor - se pořád chováš, jako ten „5-ti letý rozmazlený fracek“, i přes to jak jsi sliboval v prvním příspěvku. Přijde mi, že zatím podle mě nejsi dost vyzrálý, nebo aspon uctivý, aby jsi mohl využívat výhod( což si myslím, že opravdu jsou výhody) zdejší diskuse. I když je to jen muj názor, radím NE.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Jokera:
„Mimochodem, jaký druh hlasování platí pro zrušení banu?“
Taky mě to napadlo, už jsem chtěl založit vlákno. Bereme-li rušení banu jako závažné rozhodnutí, bylo by třeba tří souhlasů a nesměl by nikdo vetovat. Bereme-li rušení banu jako nové hlasování o banu, bez ohledu na to, jaký je současný stav, potom by dle pravidla "mírnější vyhrává" stačilo jedno veto proti banu. Já bych to viděl spíš na tu první variantu (závažné rozhodnutí vyžaduje tři souhlasy), protože ban už jednou byl udělen a nebyl udělen jen tak z ničeho nic. Ale je to diskutabilní a asi by to chtělo ujasnit, i na stránce o moderování.

V aktuálním případě bych si uměl představit, že bychom l564 odbanovali zkusmo dejme tomu na měsíc a potom znovu hlasovali.
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0