Autor Zpráva
BeFun
Profil
Omlouvám se moderátorům jpw.cz ale poprosil bych o smazání této diskuze, chtěl jsem kritiku nikoliv takovouto diskuzi, které vůbec neřeší kritiku.
Firma Eraplix mě tu kritizuje za něco co jsem nezpůsobil já, pak se tu řeší legalita a podobně, já chtěl jen kritiku webové stránky.
Jinak uživateli David1256 děkuji za kritiku.

Předem děkuji.

Moderátor Chamurappi: Žádost o smazání se zamítá. Ničení diskuse mazáním vlastních příspěvků je nepřijatelné. Následuje původní znění příspěvku…

Dobrý den,

Rád bych Vám představil novou webovou stránku na filmy online ke shlédnutí.
Web funguje cca týden, dnešní náštěvnost webu (30.10.2012 je přes 600 lidí.. počítadlo Google Analytics)
Web je validní. Odkaz na web befun.cz, poprosil bych o kritiku webu.

Odkazy na validitu:
1) hl. stránka:
validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fbefun.cz&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.3

2) kategorie filmů
validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fbefun.cz%2FKomedie&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.3

3) konkrétní film
validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fbefun.cz%2F279_tohle-je-raj&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0&user-agent=W3C_Validator%2F1.3

Předem díky díky

PS: Testovací účet:

Uživatel: Test
Heslo: test
David1256
Profil
Jak může mít web 600 lidí denně, když u filmů není průměrně ani 10 zobrazení? Že by se všichni koukli jen na hlavní stránku a odešli? .) Vlevo počet u "to se mi líbí" není vidět, prvek se tam zřejmě nevešel celý, chtělo by ho to posunout doleva. U filmu je napsán anglický název, ale to si musí člověk jen domýšlet, protože vedle není žádná indicie o co se jedná, což je docela divné, když u všech ostatních informací tomu tak je např. čsfd hodnocení, ke stažení atd..


Kdo je vůbec tvůrcem webu?
BeFun
Profil
David1256:
Jak může mít web 600 lidí denně
Filmy se přidávají opravdu rychle, proto u nově přidaných filmu je třeba málo zobrazení.
Návštěvnost je skutečně přes 600, (u filmu ten název cizý bylo napsáno anglicky, jenže pak se začalo přidávat officiální názvy Česky a název officiální v daném jazyku kde film vyšel takže tam anglicky zůstat nemohlo)

Přidávám screen z Google Analytics pro nevěřící (a rozhodně to není návštěvnost hlavní stránky)
jenikkozak
Profil
BeFun:
To je snad jedno ne?
Není. Vysvětli, jakou na tom webu hraješ roli, nebo tohle vlákno vyletí do koše.

„Majitel stránek nenese zodpovědnost za nabízený obsah!“ To by ses divil. Nese za to odpovědnost.
ErapliX
Profil
Je to nelegální. Web nemá žádnou hodnotu, jen samá reklama.
Web jsme tvořili my, jenomže zákazníkovy se jaksi nechtělo platit, tak si aspoň okopíroval META tagy – http://test.jantuzil.cz/befun/.
Aby toho nebylo málo, tak videa jsou v mizerné kvalitě.
Majtel tohoto webu si říká G2pay – O uživateli g2pay
BeFun
Profil
jenikkozak:
‚Majitel stránek nenese zodpovědnost za nabízený obsah!‘ To by ses divil. Nese za to odpovědnost.

Podle zákoníku ČR nenese zodpovědnost za nabízený obsah, jelikož na webu je pouze a jen daný přehrávač z jiných webů (a to konkrétně Youtube.com (každý zná) & vk.com (Ruská sociální síť něco jako Facebook, kde již filmy jsou) majitel žádný nelegální obsah nenahrává a nemá uloženo na svém webu.
jenikkozak
Profil
mmm
Vzhledem k výše uvedeným problémům doporučuji toto vlákno rychle zchladit. Abychom tu pak nemuseli pokrytecky hájit svobodu slova.
BeFun
Profil
ErapliX:
> Je to nelegální. Web nemá žádnou hodnotu, jen samá reklama.
> Web jsme tvořili my, jenomže zákazníkovy se jaksi nechtělo platit, tak si aspoň okopíroval META tagy – http://test.jantuzil.cz/befun/.
> Aby toho nebylo málo, tak videa jsou v mizerné kvalitě.

Zdrojové kódy nejsou vůbec stejné, nic jste netvořili vy. "META tagy jsou přeci stejné ale vytvořené BeFun ale ty jsme dostali od programátora co web tvořil" A pokud jednal někdo naším jménem tak nám to je líto, ale my jsme si u Vás nic neobjednali.
ErapliX
Profil
BeFun:
Podle zákoníku ČR nenese zodpovědnost za nabízený obsah, jelikož na webu je pouze a jen daný přehrávač z jiných webů (a to konkrétně Youtube.com (každý zná) & vk.com (Ruská sociální síť něco jako Facebook, kde již filmy jsou) majitel žádný nelegální obsah nenahrává a nemá uloženo na svém webu.
To zjistíte časem ;)
name:         Karel  Novotný
address:      Novohléndská 16
address:      Praha
address:      10010
address:      CZ
BeFun
Profil
jenikkozak:
Není. Vysvětli, jakou na tom webu hraješ roli, nebo tohle vlákno vyletí do koše.

Vzhledem tohoto prosím o smazání celé diskuze nebo zahození k ledu, chtěl jsem "Kritiku webu" nikoliv toto co je napsáno nahoře. Předem díky
Moderátor Chamurappi: Zamítá se. Znehodnocené příspěvky jsem vrátil do původního stavu. Pan BeFun je docela prevít.
ErapliX
Profil
David1256 Vám kritiku poskytl. Nevím co jste čekal??

BeFun:
Zdrojové kódy nejsou vůbec stejné, nic jste netvořili vy. "META tagy jsou přeci stejné ale vytvořené BeFun ale ty jsme dostali od programátora co web tvořil" A pokud jednal někdo naším jménem tak nám to je líto, ale my jsme si u Vás nic neobjednali.
Ano zdrojový kod co je použitý na Vaší doméně jsme my netvořili, za taký kod bychom se museli stydět.
Davex
Profil
BeFun:
Podle zákoníku ČR nenese zodpovědnost za nabízený obsah, jelikož na webu je pouze a jen daný přehrávač z jiných webů (a to konkrétně Youtube.com (každý zná) & vk.com (Ruská sociální síť něco jako Facebook, kde již filmy jsou) majitel žádný nelegální obsah nenahrává a nemá uloženo na svém webu.
Liberecký soud měl jiný názor.

address: Novohléndská 16
Zajímalo by mě kde to je, protože podle UIR-ADR, MV a KN tato ulice v Praze neexistuje.
ErapliX
Profil
Davex:
Zajímalo by mě kde to je, protože podle UIR-ADR, MV a KN tato ulice v Praze neexistuje.
Takže i při registraci domény udělal podvod a zaregistroval se na adresu, která neexistuje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0