Autor Zpráva
jindrakuba
Profil
Moderátor Davex: Vyhozeno z Názor na recenzuj.net. — Smazat 27. 3. 2013.

Není špatný nápad ... Něco podobného zatím nerozjetého : www.Recenzomat.cz

Moderátor Davex: SPAM jako názor na stránku.
jindrakuba
Profil
Dobrý den, je tu někdo z oboru, který mi může říct objektivní názor na údajně revoluční startup?
To video na těch stránkách mne celkem přesvědčilo, ale nechci se uvrtat do nějaké kraviny...

Join Something New

Názory?
Kcko
Profil
Klasika, průměr, nic co by stálo za zapamatování nebo znovuvrácení se, at už z pohledu designu webu či jeho obsahu.
wtf
Profil *
Docela mě to zajímá, už jsem se registroval ... Jinak bych prohodil odsazení v sekci FAQ, jinak trochu nevýrazné přehazování jazyků.
Davex
Profil
Pravidla kategorie Názor na stránku » 7. Nehodnoťte cizí výtvory bez vyžádání a ani nežádejte ostatní o hodnocení cizích stránek, na jejichž tvorbě jste se nepodíleli.

Je to tak záhadné, až to vypadá jako letadlo.
LudekBrno
Profil
Davex:
Je to letadlo, dnes to cpal i na androidforum.cz
Davex
Profil
Jindrakuba ani neprotestuje, proč?

Aha, protože je to jeho web, který slouží k lákání oveček přes provizní odkaz. Doména zaregistrovaná čirou náhodou dvě hodiny před tím.

Takže shrnuto a podtrženo: jindrakuba nás tahal za nos. Co s ním uděláme?
jenikkozak
Profil
Počkal bych týden od vložení zakládajícího příspěvku, jestli sem jindrakuba přijde a vysvětlí své jednání.
Davex
Profil
Pro úplnost ještě dodám, že jsem mu vyhodil jeden úspěšný pokus o spamování z názorů na jinou stránku.

jenikkozak:
jestli sem jindrakuba přijde
To mi právě vrtalo hlavou, proč se od založení tématu nevrátil a nezajímal se o názory na web.
jenikkozak
Profil
Jindrakuba nic nevysvětlil. Jeho spam jsem z kontejneru přesunul do tohoto vlákna.
Možná bychom mohli ze seznamu podezřelých vyhodit staré případy a doplnit tam podobné tomuhle.
jindrakuba
Profil
Tyjo tohle není možné :) Nikde jsem nepsal že to není můj web, zajímalo mne jestli to je kravina nebo ne.. V tuto chvíli už je ten celý projekt jasnější a začínám tomu věřit. A s tim spamováním s projektem s recenzema .... opravdu Vám to přijde jako spam? Bylo to k tématu a upřímně je mi opravdu fuk, že jste to smazali...... Někteří lidé jsou tu koukám až moc paranoidní, ale vlastně se ani nedivím...
LudekBrno
Profil
jindrakuba:
To není paranoia, je to realita. Ten projekt je jasný podraz, pokud ti ti připadá důvéryhodné, dobře ti tak :-)))
jindrakuba
Profil
OK beru názor na to, že to není důvěryhodné, ono to totiž opravdu není důvěryhodné... Za pokus jsem pořádně nic nedal, jen jsem k tomu nikde nenašel moc názorů od lidí co tvoří weby atd... Vpodstatě jsem se setkal s převážně negativním pohledem..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0