Autor Zpráva
terminatorxl
Profil *
Ahoj, udělal jsem si pár stránek v php(jsem začátečník) a chtěl bych je vložit na nějaký webserver. NAšel jsem tento webhosting
Máte s ním někdo zkušenost? Díky


Tedy je to webhosting savana.cz. Zajímá mě ten za 1Kč, půjde tam php skript? Není to nějak omezené? Jsem začátečník, děkuji

Moderátor Chamurappi: Titulek „php stránky na server“ nevystihoval motivaci dotazu.
tiso
Profil
terminatorxl: ja tam vidím hosting sa 0 Kč mesačne, bez podpory PHP, takže nepôjde.
Davex
Profil
terminatorxl:
Otázky ohledně hostingu patří do kategorie Hosting, kam mohou přispívat pouze registrovaní. Ti, co se moc ptají na parametry jednoho hostingu (místo aby se zeptali podpory) a pokaždé mění přezdívku jsou podezřelí. Buďto jen spamují reklamou na hosting nebo chtějí poškodit konkurenci.

Do vyřešení chladím. Původní kategorie PHP.



Už jsem to našel. Na stránce Savany se musí kliknout na ten monitor v hlavičce a při objednání sdíleného hostingu S 100 jde nastavit měsíční cena od 1 koruny na první rok.

terminatorxl/DanielDj:
Parametry tarifu S 100 jsou tam jasně uvedené. PHP - ano, MySQL - ano, i jaká jsou omezení. Pokud to myslíš se svými dalšími dotazy ohledně webhostingu vážně, tak se budeš muset zaregistrovat a zeptat se ve správné kategorii.
Ivy
Profil
Proboha, to spamuje už i savana?!
Davex
Profil
Ivy:
Proboha, to spamuje už i savana?!
Nemyslím si, že to psal někdo spojený se Savanou. Celé to působí divně, jakoby to psal nějaký profík na balamutění. Dvakrát zmiňuje, že je začátečník, ale programuje v PHP a neumí si přečíst základní parametry hostingu. Mimochodem, ta cena hostingu 1 Kč je na webu dobře schovaná a docela trvalo to najít.

Zajímalo by mě, jakou cestičkou sem terminatorxl/DanielDj přišel a jestli se sem nebo vedle vrátil.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Davexe:
Přišel sem z adresy www.jakpsatweb.cz/navigace/ostatni.html. Po odeslání dotazu se tu ten den už neobjevil. Vrátil se druhý den ve 20:48, to byl refererem Google, přišel na úvodní stránku DJPW. Vešel do kategorie PHP a deset sekund poté klikl na upozornění na přesun toho druhého svého vlákna. O dalších patnáct sekund později proklikl tamní odkaz vedoucí sem. Minutu poté se vrátil na úvodní stránku, odtamtud do kategorie PHP a začal si pročítat tamní tehdy aktuální dotazy. Pak se zase vrátil na úvodní stránku a totéž zopakoval s kategorií Konfigurace webového serveru. Další přístup z té IP adresy je až 15. září, něco tu našel Googlem a zase šel pryč. Totéž včera.
Ivy
Profil
Davex:
Celé to působí divně, jakoby to psal nějaký profík na balamutění.
22.42 je založeno toto vlákno
22.51 píše pod nickem DanielDJ druhý příspěvek na toto fórum, tentokrát se ptá na joomlu.
23.17 Karl se ptá na Zend Framework Fóru jestli na tom pojede (jak jinak) zend.
23.29 Karlo píše na fórum phpBB, tam se ptá jestli mu na tom pojede phpBB. Vrací se 10.9. ve 21.04 (asi o 20 minut později než podle Chamurappiho toho dne přišel sem) do stejného vlákna, nyní pod nickem Terminat.
Karl, joomla a savana v hlavní roli ještě na fóru joomly. Zajímavé je, že před dvěma lety.
Mě to tedy silně připomíná klasickýho spamera který je na fóru o akvaristice blázen do rybiček, na vaření rád vaří... a často bývá mimo mísu.
Spamery nesnáším a nevím teda jestli savaně neudělám pá, pá.

Jsem důrazně proti smazání tohoto vlákna. Činnost spamerů by měla být dokumentována.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ivy:
Zajímavé je, že před dvěma lety.
Týdny. Dotaz položil letos 9. září ve 23:35, tedy ve stejný den jako na ostatních fórech (datum a čas se tam ukazují v bublině). Vrátil se tam další den v 16:06.

Další podobný dotaz jsem našel na fóru separatista.net, podle RSS vznikl ‎10. ‎září ‎2013 ve ‏‎22:30.
Myslím, že admini ostatních fór by potvrdili, že IP adresa jejich náhodného tazatele byla také 88.83.169.28.

Mě to tedy silně připomíná klasickýho spamera
Mně také. Navíc je ten jednokorunový tarif Savany nový, takže k podobným prasárnám mají i motiv.
Davex
Profil
Souhlasím s tím, že je to spam.

Našel jsem tohodle člověka, který má v profilu odkaz na Savanu a psal tam z podobné IP adresy. Před dvěma lety asi pracoval pro Wedos a líbí se mu Savana. Přímou vazbu se mi nepodařilo dohledat. Provozuje web o včelím medu a máme ho tu zaregistrovaného jako Damiana.
Ivy
Profil
Davex:
Našel jsem tohodle člověka
Dělá do SEO.

OT výkřik: Hofy, tos mě teda zklamal.

0