Autor Zpráva
Honza Kartes
Profil
Dobrý den,

jmenuji se Honza Kartes. Provozuji katalog slevových kupónů. Jelikož je toto téma "Slevové kupóny na hosting" věřím, že můj příspěvek, neanonymní a striktně k tématu nebude hodnocen jako spam.
Mám myslím také co dodat. Pod tímto odkazem www.kuponslevovy.cz/?s=hosting&Search=Search lze nalézt kupóny pro různé české hostingy. Ty jsou navíc pečlivě aktualizované, takže by v každém čase měly být přínosem nejen pro zdejší čtenáře.
Moderátor Str4wberry: Vyhozeno z Slevové kupóny na hosting. — Smazat 21. 2. 2014.
okolojsoucí
Profil
Není to v rozporu s pravidly jsem dávat odkaz na nějakou službu? (mmm)
Moderátor Str4wberry: Vyhozeno z Slevové kupóny na hosting. — Smazat 21. 2. 2014.
Str4wberry
Profil
Souhlasím. V úvodním příspěvku je jasně zmíněno, že je téma pro provozovatele hostingů.
Honza Kartes
Profil
Boze to je smutne! Cenzura vice nez neprimerena. Az priste najdu forum o zivotu morskych ryb a budu mit relevantni informaci o tunacich, napr. navic o tom, jak je zachranit, tak si to taky strcim za klobouk. Kdybych vyslovene spamoval, kdybych si hral na anonyma, kdybych nebyl prinosem a nebyl vyslovene k tematu, tak dobra. Ale takto. S tou moderaci to vice nez prehanite, rekl bych :-(
Fisir
Profil
Reaguji na Honzu Kartese:
Smutné to není. To vlákno slouží provozovatelům hostingů k oznamování slev, ale ne provozovatelům slevových portálů. Možná jsi to myslel dobře, ale…

Cenzura vice nez neprimerena. […] S tou moderaci to vice nez prehanite
Neřekl bych. Tohle je odborná diskuse o webdesignu a zdejší moderátoři dělají vše pro to, aby to tak zůstalo. S tím souvisí i vynucování pravidel. Díky, že je máme.
Davex
Profil
Honza Kartes:
Hodně spamerů tu spamuje k tématu.

Navíc se nedá nijak ověřit, že jsi skutečně provozovatel toho slevového portálu. Nikde tam provozovatel uvedený není a celý web je velmi anonymní, až působí podezřele. Nejsou tam pravidla použití, prohlášení o ochraně osobních údajů, nic. Stejně jako jeho slovenské dvojče to vypadá jen jako sběrač e-mailových adres pro spamování.
Honza Kartes
Profil
Davex: blbost. Overit se to da via whois u domen. Nevim, k cemu je vhodne na tom webu mit adresu nebo co ja vim co. Nenabizim tam zadne zbozi. Jen slevy k volnemu pouziti. Nenasel jsem tam ani zadne policko na sbirani emailu, takze to " to vypadá jen jako sběrač e-mailových adres pro spamování." je logicky blbost, sorry.

Fisir: diskuse o webdesignu? To vlakno? To tezko. Snad o webhosterum. A ten odkaz byl tematicky vice nez v poradku! Vlakno ma nazev "Slevové kupóny na hosting" a ja tam neresil vubec nic jineho nez slevové kupóny na hosting. Shoda na 100%.

To admin : Delejte si co chcete, ale prijde mi to silene sobecke. Ja jsem si pravidla precetl a post napsal oteverene s tim, ze jsem veril, ze je tematicky, neni spamem, ze pomuze k tematu. Sakra, stve me jedine ... tema ""Slevové kupóny na hosting" a ja tam resil presne ""Slevové kupóny na hosting", nic jineho. Chjo. A presne, v predtuse toho, ze tu kazdeho vidite jen jako spammera, tak jsem na uvod napsal, kdo jsem, ze jsem provozoval a proc si dovoluji dat ten odkaz. Navic je stejne automaticky nofollow, takze si tim nijak moc nepomuzu sam. Ale pro dobrotu na zebrotu. Uz se fakt nebudu timto webem nikdy trapit, nikdy sem neprijdu a nikdy ho nedoporucim. Jedine, ze byste se tak chytli za nos a me argumenty alespon castecne uznali jako opodstatnene. Chtel jsem seriozni diskuzi, ale ted jsem vam jiste jen pro smich.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Honzu Kartese:
Vlakno ma nazev "Slevové kupóny na hosting" a ja tam neresil vubec nic jineho nez slevové kupóny na hosting.
Ty jsi tam nedal slevový kupón na hosting, ale odkaz na nějaké místo, kde možná jsou nějaké slevové kupóny (nevím, nekoukal jsem). Je mi celkem jedno, jak ses podepsal, smazání vnímám jako oprávněné.

Navic je stejne automaticky nofollow, takze si tim nijak moc nepomuzu sam. Ale pro dobrotu na zebrotu.
Pomůžeš si tím, že získáš návštěvníky. Očividně tě štve, že jsme tě smazáním o tuto výhodu připravili. Zkus příště páchat dobro nějakým méně podezřelým způsobem :-)
Fisir
Profil
Reaguji na Honzu Kartese:
K webdesignu se (ač možná okrajově) váže i hosting.

odkaz
Uhodil`s hřebík na hlavičku. Vlákno má nadpis „Slevové kupóny“, což ovšem nejsou slevové portály. Jestli ti můžu poradit, nech to být a nevrývej se zdejším moderátorům do paměti ještě víc (ačkoliv Chamurappi tě má jistě už prozkoumaného a poznamenaného :-)).
juriad
Profil
Honza Kartes:
Nadpis je jen nedokonalý prostředek k popisu obsahu vlákna, důležitý je záměr autora.
Yuhů ho ve svém zakládajícím příspěvku popsal přesně:
Prosím hostingy, které chtějí pro čtenáře této diskuse vytvořit speciální slevový kupón na objednávku služeb, aby přispívaly do tohoto vlákna.
Davex
Profil
Honza Kartes:
Já se divím, že se ještě hádáš. Tady spamuješ se slevovými kupóny na hosting, jinde se slevami na zájezdy nebo podprsenky. To, že to snažíš vkládat do tématicky vhodných diskusí nic nemění na tom, že je to spamování.
Petr ZZZ
Profil
Honza Kartes:
Vidím to stejně jako kolegové, vnímám smazání jako oprávněné. Zakladatel vlákna oslovuje hostingy, ty žádný neprovozuješ, proto jsi tam mimo téma. Pravidla kategorie Hosting » 9. Držte se tématu. Odpovídejte jenom na to, na co se tazatel ptal.
Honza Kartes
Profil
Jestli provozuju hosting nebo ne vite kulove. Je to ale stejne totalne irelevantni info. Trhnete si smecko. Pisete samy hovadiny. Hadat se za pravdu me ocividne bavi. Ale tady je to o nicem, kdyz jste vsichni slepy. Koncim s vama. Je me ted uplne uplne jedno, co si o me kdo mysli, s timto serverem jiz proste koncim. Je uplne na h@vno a vas mam za blbecky, co neumi cist, placaji kraviny a placaji se navzajem po zadech. Koncim. Trhnete si. Howgh!
Hero
Profil *
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Moderátor jenikkozak: Zkráceno. Čtyři takové příspěvky rozházené po diskusi jsem rovnou smazal a IP zablokoval.
Petr ZZZ
Profil
Reaguji na Honzu Kartese:
„Jestli provozuju hosting nebo ne vite kulove.“
Pravidla kategorie Hosting » 10. Ze jména či příspěvku musí být zjevné, že je autor spřízněný s poskytovatelem hostingu.

(...) „Je uplne na h@vno a vas mam za blbecky, co neumi cist, placaji kraviny...“
Pravidla diskuse JPW a doporučení » 4. Jednejte s ostatními slušně.
Pravidla diskuse JPW a doporučení » 2. Pište s háčky a čárkami. Užívejte správně větnou interpunkci, dodržujte základní typografické zvyklosti, nepište zbytečně VELKÝMI písmeny.

Doporučuji přibrzdit, jinak se snadno může stát, že to nebudeš ty, kdo bude rozhodovat o tom, zda tady skončíš.
Bubák
Profil
Honza Kartes:
vas mam za blbecky, co neumi cist, placaji kraviny a placaji se navzajem po zadech. Koncim. Trhnete si. Howgh!
Tomu říkám sundání masky.
jenikkozak
Profil
Nic se mazat nebude. Informace o tom, že uživatel Honza Kartes je spammer, zůstane na této diskusi navěky zachována.
Díky za 44 tapetových příspěvků. Zkontroluj si zabezpečení svého webu. Vypadá to, že tě čeká hodně velký problém.

Končím se statistikou. Už mě to nebaví počítat.
Davex
Profil
Honza Kartes:
Ale tady je to o nicem, kdyz jste vsichni slepy.
Naopak vidíme velmi dobře. Například se jinde ptáš, jak vlastně slevové portály fungují. Proč ho provozuješ, když nevíš jak funguje? To děláš opravdu jen tak pro zábavu a zadarmo?



jenikkozak:
Díky za 44 tapetových příspěvků.
Vida, tak nejenom spammer, ale vyklubal se z něj i terorista. (Přišlo se na to, že masivní spamování má na svědomí někdo jiný. Toto je velmi oblíbená diskuse...)
jenikkozak
Profil
Abychom toto vlákno uzavřeli a splnili formality, dodatečně navrhuji ban uživatele Honzy Kartese za spamování webem kuponslevovy.cz a tapetování Diskuse dvěma sty nesmyslnými příspěvky.
Petr ZZZ
Profil
Souhlasím.
Chamurappi
Profil
Souhlasím.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0