Autor Zpráva
cevepe
Profil
Hledám programátora na jednoduchou práci s cookie.

echo $_COOKIE["recent_views"]; vypíše tento řetězec: \"5,7,23,51,35,51,5,1,1\"

Potřebuji udělat script, který pročistí stará stejná čísla. Staré číslo se nacházejí na začátku řetězce. Dále potřebuji, aby cookie obsahovalo následně vždy jen 12 čísel. Vždy mazat staré čísla zleva. Vpravo jsou nově přidaná čísla. Cookie pak uložit - updatovat.

Dále potřebuji PHP výpis, kde potřebuji tyto čísla postupně zprava do leva vypsat přes foreach().

Email: vl.vecera@seznam.cz
Cena: 150kč


Moderátor Davex: Původní titulek „Poptávka - práce s jedním cookie a její výpis“.
jenikkozak
Profil
Tohle je velmi jednoduchá věc.

Problém je v tom, že moderátor Davex tě před pár měsíci upozorňoval, že za měsíc smíš přidat jen jeden inzerát. Nedávno jsem smazal vlákno, ve kterém jsem to pravidlo znovu zmiňoval a upozorňoval tě na to, že za další jeho porušení ti navrhnu ban.
V předchozích případech ses nesnažil situaci vysvětlit, v tuto chvíli mě tvé vysvětlení ani nezajímá. Najdi si pro inzerci jiný web.
Chamurappi
Profil
Souhlasím s banem za opakované porušování pravidla o měsíční prodlevě a zejména za to, že se z nás snaží dělat blbce.
Chamurappi
Profil
Znovu navrhuji ban. Nelíbí se mi ta jeho trvalá (byť originální) maškaráda s identitou PetraPP, nevěřím, že podstoupil operaci, nebo že se cítí být ženou. Nechci se nikoho dotknout, ale považuji za možné, že se zdejší odpovídající chovají k tazatelkám jinak než k tazatelům a že Vladimír Večeřa získává psaním v ženském rodě lepší přístup, než si zaslouží. rýpání přehlíží, takže je asi zapotřebí viditelnější krok.
lionel messi
Profil
Chamurappi:
Znovu navrhuji ban.
Hoci nie som moderátor, návrh podporujem.

Nelíbí se mi ta jeho trvalá (byť originální) maškaráda s identitou PetraPP, nevěřím, že podstoupil operaci, nebo že se cítí být ženou.
Mne jeho (či nebodaj jej? :-)) prístup príde v prvom rade maximálne trápny. Ak mal záujem o svoje ďalšie pôsobenie na fóre, prečo sa ku svojim prehreškom nepostavil ako chlap a nepriznal si chybu?

[…] a že Vladimír Večeřa získává psaním v ženského rodě lepší přístup, než si zaslouží.
Získal by ho zrejme aj písaním v akomkoľvek rode pod iným nickom, nie každého previnilca je totiž možné odhaliť za 5 minút. :-)
Alphard
Profil
Chamurappi:
Mé rýpání přehlíží, takže je asi zapotřebí viditelnější krok.
Budiž, předpokládám, že krátkodobější ban bude pro začátek stačit.
juriad
Profil
OK, PetraPP už o návrhu ví.

Nemám nic proti banu, ale nemyslím si, že něco vyřeší. Nestačilo by zaklokovat ty dva jeho účty a nechat jej vytvořit si nový, se kterým se bude chovat přiměřeně k tomu, co mu bylo naděleno?
Banem bude jen donucen na chvíli odejít a po návratu při použití účtu PetraPP ve své maškaráde pokračovat, aby si zachoval svou známou tvář.
Založení nového účtu se mi jeví jako jediné východisko vyjma tolerování a trvalého vyhnanství.

lionel messi:
Nemyslím si, že jeho přítomnost na zdejší diskusi je nežádoucí. Nikterak neotravuje, jen se vydává za to, co není, ale takových je tady víc.

Chamurappi:
Možná by to chtělo trochu sebereflexe. „Nevěřím, že podstoupil hibernaci, nebo se cítí být o pár tisíc let starším.“
Joker
Profil
juriad:
Nestačilo by zaklokovat ty dva jeho účty a nechat jej vytvořit si nový, se kterým se bude chovat přiměřeně k tomu, co mu bylo naděleno?

Taky jako hlavní bod vidím zablokování duplicitních účtů.
Plus možná krátkodobý ban pro výstrahu.
Taurus
Profil
Ignoranoranstvi, hulvatstvi, lez. Jasny trvaly ban.
Tomáš123
Profil
Taurus:
Ignoranoranstvi, hulvatstvi, lez. Jasny trvaly ban.
Prečo? V súčasnosti je PeterPP celkom slušný.

Chamurappi:
rýpání přehlíží, takže je asi zapotřebí viditelnější krok.
Ja som ho neprehliadol. Včera som dokonca chcel odpovedať v strednom rode, ale nedostal som sa do situácie nutne rod spomenúť. Súhlasím s juriadovym návrhom.
Chamurappi
Profil
Reaguji na juriada:
Nestačilo by zaklokovat ty dva jeho účty a nechat jej vytvořit si nový, se kterým se bude chovat přiměřeně k tomu, co mu bylo naděleno?
Má tu (minimálně) tři účty. Co získáme tím, že ho donutíme zřídit čtvrtý, bez návaznosti na ty předchozí? Dostane za trest čistý štít? Mohli bychom mu asi nějak přepsat všechny příspěvky pod účet vecerapl a ostatní účty zlikvidovat.

Připomínám, že opakovaně porušoval pravidla kategorie Práce a zakázky a úmyslně si kvůli tomu zřizoval jiné účty, nejspíš přímo s cílem oklamat nás… a možná i někoho jiného, kdo ví. I pod svým dívčím účtem PetraPP zakládal další inzeráty, ve kterých používal jako kontaktní e-mail další pravděpodobně fiktivní mužskou osobu.

Možná by to chtělo trochu sebereflexe.
Rozhodně netvrdím, že by měl každý vystupovat pod svým občanským jménem. Důležitý je kontext, vzájemná propojení a účel.
Má přezdívka mi nezajišťuje jiné zacházení, není součástí manipulace. Přiznávám, že v březnu 2007 jsem použil lest s jiným jménem kvůli lepšímu přijetí českému validátoru, ale ta trvala jen pár týdnů a kdyby mě za ni chtěl někdo trestat, chápal bych to. Znovu bych to už neudělal.

Nikterak neotravuje
Ale jeho otázky nejsou ani přínosem. Chce dělat odkaz z celého <div>u, pak z celého <li> a ještě jednou z celého <li>… ptá se na pořadí hodnot v paddingu – na úplnou trivialitu zmíněnou i na JPW – víc jak čtyři roky poté, co se na DJPW objevil poprvé… nevím, mně připadá jako lenoch, který na ochotě zdejších lidí spíš parazituje. Domnívám se, že role zvídavé Petrušky línému Vladimírovi do jisté míry pomáhá. Prostě nás má za užitečné blbce.
jenikkozak
Profil
juriad:
Nestačilo by zaklokovat ty dva jeho účty a nechat jej vytvořit si nový, se kterým se bude chovat přiměřeně k tomu, co mu bylo naděleno?
To není žádný trest. Což je neférové jednání vůči těm, kteří za porušování pravidel sekce Práce a zakázky dostali ban: AriasCz / joer0cz / Webcoin, Alexander / Petr barta, Manny / Angelo / en-hut / Karlos / Karelnicek / Mrož / San Remo, studenthledapomoc / vzemikralemiroslava / wwwpilgrim, Q2 Interactive.
Dosud to spíš bylo tak, že se nový moderátor přizpůsobil stávajícím zvyklostem.

PetroviPP to zatím prošlo jen proto, že tu asi v době navržení banu a stížnosti v neveřejné sekci Diskuse bylo málo aktivních moderátorů.

Banem bude jen donucen na chvíli odejít a po návratu při použití účtu PetraPP ve své maškaráde pokračovat, aby si zachoval svou známou tvář.
To mu dobře radíš… Ale pokud to udělá, dostane další ban.

Joker:
Taky jako hlavní bod vidím zablokování duplicitních účtů.
Nejsem proti tomu, ale používání více účtů nejspíš nikomu nevadí. Trnem v oku nám (nebo aspoň mně) je skutečnost, že duplicitní účty založil se zlým úmyslem, aby mohl obcházet pravidlo o měsíční prodlevě v inzertní kategorii. Prošlo mu to jen díky chybě na straně moderátorů. Nás teď zlobí, že přestože byl upozorněn na to, že jsme jeho hru prohlédli, v ní výsměšně pokračuje.

Chamurappi:
Mohli bychom mu asi nějak přepsat všechny příspěvky pod účet vecerapl a ostatní účty zlikvidovat.
Oceňuji snahu o kompromis, mám ale vůči tomuto návrhu výhrady. Několikrát se tu objevila žádost o sloučení dvou účtů. Byly zamítnuté s tím, že by šlo o neúměrně náročnou operaci. Měli jsme žadatele informovat, že pro kladné vyřízení jejich požadavku stačí půl roku podvádět a dělat z moderátorů blbce.

Než se tu začne řešit Chamurappiho hybernace a další offtopiky, měli bychom se dobrat k závěru. Vypadá to, že zatím prošel návrh na časově omezený ban, stačí rozhodnout dobu jeho trvání.
Uživatel Esc dostal za porušování pravidla o měsíční prodlevě mezi inzeráty 2měsíční ban, přestože (ctíme-li presumpci neviny) nejednal ve zlé víře.
Pro srovnání: Vladimír byl upozorněn na pravidlo zakazující opakované inzerování, a tak se začal schovávat. Davex ho informoval, že to není přípustné jednání. Přesto v něm pokračoval. Varoval jsem ho, že při dalším porušení mu navrhnu ban, což jsem také udělal. Vladimír věděl, že porušuje pravidla. Věděl, že jsme na tohle jedno obzvlášť hákliví. Věděl, že mu hrozí ban. Přesto latinu sekat nezačal. Neomluvil se, nic nevysvětlil, nijak nespolupracoval.

Je někdo z moderátorů proti tomu, aby Vladimír Večera dostal 4měsíční ban?
Petr ZZZ
Profil
Souhlasím s banem na 4 měsíce.
juriad
Profil
jenikkozak:
Já jsem rovnou říkal, že jsem mírnější a snesu toho více. V tomto případě jsem nabízel anternativu, neboť se PetraPP v poslední době v inzerci neprojevuje (což bylo důvodem původního návrhu na ban). Myslel jsem, že teď probíráme pohlaví PetraPP jako hlavní důvod a myslím, že nejsem sám.

Pokud ho skutečně chcete potrestat za činy dávno minulé, nemám nic proti banu jako výchovnému prostředku. Souhlasím s banem na 4 měsíce, jeví se mi to jako rozumný kompromis důvodů, které každý považujeme za různé vážné.
Mám však obavu, že až se vrátí, bude pokračovat jménem PetraPP psát v ženském rodě, což bude opět vadit.

A protože si nepatuji heslo a nejsem na svém pc, nemůžete mi věřit, že toto píší já.

Moderátor Kajman: Uvěříme, až zvolíš jako přihlášený u příspěvku volbu "Připsat k profilu".
jenikkozak
Profil
Uživatel Vladimír Večeřa má do 8. srpna 2015 zákaz přispívat na Diskusi.

juriad:
Mám však obavu, že až se vrátí, bude pokračovat jménem PetraPP psát v ženském rodě, což bude opět vadit.
Já to vidím pozitivně. Zákazem pokládání triviálních dotazů Vladimír zjistí, že po nalezení řešení vlastním úsilím se dostavuje pocit štěstí a že je to výhodnější než na někom parazitovat. Po vypršení banu má možnost se konstruktivně účastnit diskusí. Bude tu moci být za borce, na kterého budou ostatní vzhlížet.

Když tu někdo dělá blbosti, za které není potrestán, stává se mnohým diskutujícím trnem v oku a tento fakt mu je i po hodně dlouhé době připomínán. (Dotyční vědí, o kom je řeč.) Nechci vykládat, že je ban kdovíjaká výhra a že jsem mu vlastně pomohl. Jen bych chtěl vysvětlit, že není snadné určit, co je v důsledku vlastně shovívavé. Máme tu třeba uživatele, o kterém si většina účastníků Diskuse myslela, že by měl být potrestán, avšak dostal od moderátora milost. Když sem přijde po pěti letech, někteří si ho tu stále pamatují jako člověka, který měl zaplatit, ale zůstal dlužen. Z hlavy jim to nedostaneš; mají jiný druh paměti a takovou věc zkrátka nezapomenou, ani kdyby chtěli.
Ondřej Kratina
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Přidání položek v CSS.

Mám tady živou ukázku, ve které si vypisuji minimální a maximální hodnoty doby načtení. Potřeboval bych tam ale vložit text a celkově to vypsat 2x.
Přesněji nějak takhle:


Doplní mně to někdo do živé ukázky. Já si bohužel vůbec nevím rady :/

Moderátor Chamurappi: Pan PetraPP příspěvek po hodině přepsal na následující rezignované znění.

Prosím smazat a ban.
Chamurappi
Profil
Bravo! Tys tentokrát projevila tolik fantazie, Petruško… dokonce se vydáváš zpátky za muže (přestože jsi pijavice) a snažíš se maskovat, že ve skutečnosti chceš naformátovat údaje o počasí, to jsi šikovná :-)

Moderátor Chamurappi: Další narušení: Použití ikonky a text hned vedle.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0