« 1 2 »
Autor Zpráva
Ecs
Profil *
Dobrý den,

nabízím webdesign pro osobní nebo firemní stránky zdarma! Výsledek obdržíte ve formátu .psd.

Případní zájemci mě mohou kontaktovat na e-mailu Ecs19@seznam.cz
Moderátor jenikkozak: Původní titulek: Webdesign zdarma
juriad
Profil
Co takhle Ecs udělit trošku větší štouchanec? Toto je už mmminimálně čtvrtý inzerát (2 U Ledu, 2 v Pracích a zakázkách).
Marschmallow
Profil
Lze napsat pouze jeden inzerát mmměsíčně.
Viz.: Nabízím webdesign zdarma před jedenácti dny.
Sakra! [#2]
Alphard
Profil
Ecs:
Jestli s tím budete pokračovat, skonči u ledu všechny vaše inzeráty.
Davex
Profil
Jestli dobře počítám, tak toto je již třetí varování.

25.5.2014 Nabízím webdesign zdarma (první inzerát)
29.5.2014 Nabízím webdesign zdarma
4.6.2014 Nabízím webdesign zdarma
jenikkozak
Profil
Víme, že se Ecsovi zobrazila upozornění na přesun vlákna?
jenikkozak
Profil
Alphard:
Jestli s tím budete pokračovat, skonči u ledu všechny vaše inzeráty.
Protože pokračoval, vyhazuji k ledu i původní inzerát.

Dále navrhuji dát uživateli Ecs ban za opakované porušování pravidel Diskuse.
Chamurappi
Profil
Souhlasím.
Petr ZZZ
Profil
Taky jsem napočítal čtyři inzeráty od 25. května. Souhlasím s banem.
Alphard
Profil
Souhlasím.
Ecs
Profil *
Omlouvám se, nejsem tu registrovaný, tak mi nechodily žádné upomínky, že tu jsou zprávy a bohužel jsem tehdy ani nepřečetl pravidla diskuze, což už jsem napravil a samozřejmě jsem je porušil, ale už se to nestane.

Děkuji za pochopení.
Ecs
Profil
Moderátor jenikkozak: Přesunuto ze smazaného vlákna Nabízím velmi levný webdesign.

Dobrý den,

nabízím webdesign, nebo redesign osobních a firemních stránek.
Jsem student a design nabízím velmi levně!

Pro více informací Ecs19@seznam.cz
jenikkozak
Profil
Tvůj ban zrušen nebyl.
Ecs
Profil
jenikkozak:
A jak se dozvím, že byl zrušen a já budu moc mít umístěný alespoň jeden příspěvek v diskuzi?
Joker
Profil
Dokonce i bez banu by to opět bylo porušení pravidel.

Předchozí inzeráty:
25.5.2014 Nabízím webdesign zdarma
29.5.2014 Nabízím webdesign zdarma
4.6.2014 Nabízím webdesign zdarma
5.6.2014 Webdesign zdarma (za ten byl udělen ban)

Za poslední měsíc třetí inzerát a od čtvrtého uplynul měsíc a tři hodiny.

Ecs:
A jak se dozvím, že byl zrušen
Ban se uděluje buď na nějakou dobu, pak končí uplynutím té doby.
Neomezený ban můžeme zrušit na žádost, pokud od porušení pravidel už uplynula dost dlouhá doba a dojdeme k názoru, že dotyčný se už poučil a pravidla porušovat nebude.

Žádného ponaučení či omluvy jsem si nevšiml, naopak porušování pravidel trvá, takže nevidím důvod na banu v dohledné době něco měnit.
Ecs
Profil
Joker:
Jelikož žádný z moderátorů neodpovídal a já v rubrikách své inzeráty nenašel, tak jsem to bral tak, že tam žádný není, tudíž nebylo co porušit. Navíc jsem ke svým dvoum tehdejším příspěvkům omluvu psal, ale nikdo nereagoval a nebyl schopen odpovědět. Stačí jen odepsat a vysvětlit.
Petr ZZZ
Profil
Pravidlo, že opakované inzerování svých služeb či pracovních pozic není dovoleno v kratším časovém intervalu než jeden měsíc, se netýká pouze přeživších, ale všech odeslaných inzerátů, protože i zchlazený inzerát byl odeslán, tedy inzerován, a až do zchlazení se i zobrazoval v úvodním výpisu.

Aby sis uvědomil, že opakovat v tapetářských intervalech inzerát je neslušné vůči pravidelným čtenářům a neférové vůči ostatním inzerentům, na to nejsou potřeba pravidla, na to by měla stačit trocha empatie a zdravého úsudku. Že to máme v pravidlech výslovně zakázané, je jen berlička pro ty, které to nenapadne samotné. Že tě to nenapadlo, nemluví ve tvůj prospěch, a že sis to ani v těch pravidlech nepřečetl, to ve tvůj prospěch taky nemluví. A že i přes ban, o kterém víš, znovu inzeruješ, to hovoří ve tvůj neprospěch.

Nevidím důvod ban rušit.
Ecs
Profil
Petr ZZZ:
Popravdě Vaši komunikaci vůbec nechápu.

Uznal jsem svou chybu a omluvil se. Od té doby mě zajímá na jak dlouho ban je, reagují tři moderátoři, ale ani jeden mi není schopen odpovědět.
Joker
Profil
Ecs:
Jelikož žádný z moderátorů neodpovídal a já v rubrikách své inzeráty nenašel, tak jsem to bral tak, že tam žádný není, tudíž nebylo co porušit.
Tenhle inzerát porušuje pravidla taky a na „nezobrazilo se upozornění“ se už vymlouvat nejde.

Přesto to na druhou stranu podle mě není až tak závažný prohřešek, abychom udělili trvalý ban.
„Krátký“ ban udělujeme většinou na měsíc, což by zase nemělo smysl, když mezi inzeráty tak jako tak musí být měsíční interval.
Takže co kdybychom uvažovali o dvou měsících? Tj. do konce srpna?
Tomáš123
Profil
Takže co kdybychom uvažovali o dvou měsících?
Nie som moderátor, ale myslím, že užívateľ Ecs sa neprevinil voči pravidlám v takej miere, aby musel dostať trvalý ban.
jenikkozak
Profil
Joker:
Ban dostal za další inzerát, ze 17. 6. 2014 ( Webdesign zdarma), poté vložil ještě inzerát 23. 6. 2014 ( Webdesign, redesign zdarma!).

Ecs:
Navíc jsem ke svým dvoum tehdejším příspěvkům omluvu psal, ale nikdo nereagoval a nebyl schopen odpovědět.
Nebylo na co odpovídat, na nic ses neptal.

Od té doby mě zajímá na jak dlouho ban je, reagují tři moderátoři, ale ani jeden mi není schopen odpovědět.
Kdepak. Na dobu banu ses zeptal až včera ve tři čtvrtě na osm. Od té doby reagovali moderátoři dva. A protože máš ban, nejsi tu žádoucí, a tudíž nikdo není povinen se s tebou bavit.

Sám bany rozděluji do tří skupin:
- Výslovně trvalý ban platí na věky věků.
- Časově omezený ban vyprší po skončení určené časové lhůty.
- V ostatních případech platí ban na dobu neurčitou. Je možné ho zrušit poté, co zabanovaný uživatel po časovém odstupu (v řádu několika měsíců) po posledním prohřešku požádá o jeho zrušení a tuto žádost podpoří 3 moderátoři.

Tvůj patří do poslední skupiny. Do konce srpna, jak navrhl Joker, zrušení tvého banu nepodpořím.
Petr ZZZ
Profil
Ecs:
Popravdě Vaši komunikaci vůbec nechápu.

Popravdě mě to příliš nepřekvapuje. Tady inzeruješ zdarma. Co čekáš? Že celý tento diskusní server, se všemi účastníky, je tu od toho, když to trochu přeženu, aby každé páté vlákno byl tvůj neodolatelný inzerát? Prober se.
Ecs
Profil
Petr ZZZ:
Předchozí moderátory už chápu, takové odpovědi jsem žádal, ale proč zase přineseš nějakou takovou odpověď, to teď asi nechápe nikdo... Navíc já se s váma celou dobu bavím slušně, vše jsem hned uznal, omluvil se a teď jsem jen slušně žádal odpověď, a jak je dobrým zvykem v téhle republice, tak neznámým lidem se vyká, což u vás asi není známo... Je smutné, že nedokážete odpovědět, ale je ještě smutnější, že se nedokážete jako moderátoři ani slušně bavit...
jenikkozak
Profil
Ecs:
proč zase přineseš nějakou takovou odpověď, to teď asi nechápe nikdo...
Máš ban. Co nechápeš, nikoho nezajímá. Sbohem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ecse:
Text svých inzerátů jsi kopíroval z toho prvního vlákna, které sis vždy našel v kategorii Práce a zakázky — mohl sis všimnout, že ta ostatní, která jsi založil, v ní už nejsou.

jak je dobrým zvykem v téhle republice, tak neznámým lidem se vyká, což u vás asi není známo
Skutečně by sis měl přečíst ta pravidla :-)

Navíc já se s váma celou dobu bavím slušně, vše jsem hned uznal, omluvil se
Toho si vážíme, proto také nedostáváš trvalý ban.
Ecs
Profil
Chamurappi:
Četl jsem je a není to pravidlo, ale jen upozornění (něco jako počítej s tím, že když vyjdeš na ulici, může tě srazit auto). Myslel jsem, že moderátoři to nebudou brát jako pravidlo, ale nevadí, to je to nejmenší.

Já se zde hlavně zajímal o to, jak dlouho nebudu moc vkládat příspěvek a prosil bych o nějaké konečné znění. Jeden řeknete dva měsíce, druhej s tím nesouhlasí a co si z toho mám vzít já. Chtěl bych jen stručnou odpovědí vědět po jaké době sem můžu vložit nějaký příspěvek, aby se nestalo, že sem za dva měsíce vložím příspěvek a bude to celé od znova.
Petr ZZZ
Profil
Začíná to být únavné. Navrhuji tři měsíce.
Ecs
Profil
Petr ZZZ:
To máte pravdu, stačilo včera napsat rovnou toto.
Joker
Profil
jenikkozak:
Ban dostal za další inzerát, ze 17. 6. 2014 ( Webdesign zdarma), poté vložil ještě inzerát 23. 6. 2014 ( Webdesign, redesign zdarma!).
Aha.

Ecs:
Navíc já se s váma celou dobu bavím slušně, vše jsem hned uznal, omluvil se a teď jsem jen slušně žádal odpověď
Právě proto jsem ochotný to brát alespoň zčásti jako nedorozumění, v opačném případě bych asi nenavrhoval revizi banu ještě letos.

Četl jsem je a není to pravidlo, ale jen upozornění
A to upozornění tam je právě proto, aby si na to lidi nestěžovali :-)
Prostě diskutující se musejí smířit s tím, že jim ostatní budou vykat nebo tykat.

Petr ZZZ:
Začíná to být únavné. Navrhuji tři měsíce.
Asi bych ho netrestal za to, že s námi o banu relativně slušně diskutuje.
Ecs
Profil
Joker:
Je to nedorozumění zaviněné mnou, já to chápu, nepopírám a ban samozřejmě přijímám. Jen mám pocit, že někteří moderátoři se tu semnou baví stylem bůh - póvl, i když se s nimi od začátku nehádám, vše přijímám a jen chci vědět rozsudek.
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0