Autor Zpráva
webtraffic
Profil
Dobrý den,

Nabízím zvýšení návštěvnosti pro CZ / SK stránky.

Ceník:
1 000 uživatelů (1 - 2 dny) - 100Kč
5 000 uživatelů (3 - 7 dnů) - 300Kč
10 000 uživatelů (8 - 14 dnů) - 500Kč

Unikátní IP adresy.
Měření lze provádět pomocí počítadla návštěv (např.: TopList)
Pouze seriozní zájemci.

Email: webtraffic@email.cz
pcmanik
Profil
Nedá mi to opýtať sa, ale jedná sa len o návštevi? Tým myslím, že stránku vlastne používať nebudú, len sa na ňu na sekundu pozrú? A kde zoberiete 10 000 užívateľov?
Pripadá mmmi to ako keby ste na to využívali botnet a že v skutočnosti nejde o serióznu ponuku.
webtraffic
Profil
Dobrý den, pcmanik,

Kouknou se na ní a záleží na nich, jak dlouho je to zaujme. Sekunda to rozhodně není. V případě zaujetí se na ní budou vracet (to ale nepočítám do čísel uživatelů).

Kde uživatele seberu? Na sociálních sítích jako je Google Plus či Facebook, pokud Vás to zajímá.

Botnet jsem doteď nevěděl, co je. Děkuji za novinku. To opravdu nepoužívám.
Joker
Profil
webtraffic:
Takže vlastně nabízíte zveřejnění odkazu nebo reklamy nebo něčeho v tom stylu někde, odkud si pak reální uživatelé přijdou ten web přečíst?

pcmanik:
Zatím to nechávám. Zjevný podvod v tom nevidím a že nabízí jen zvýšení návštěvnosti v počítadle je už věc potenciálních klientů, jestli do toho půjdou.
jenikkozak
Profil
Já bych to vyhodil. Myslím, že za pětikilčo se 10 000 návštěvníků férovým postupem získat nedá. A to ani necílených uživatelů. S největší pravděpodobností jde o podvod. Což podepírá i fakt, že webtraffic sem chodí přes anonymizér.
_es
Profil
webtraffic:
Na sociálních sítích jako je Google Plus či Facebook, pokud Vás to zajímá.
To to tam zaspamuješ odkazom na nejaký web s textom: „navštívte stránku, aby mi zaplatili 500 Kč“? Alebo, ako inak ich tam „zoberieš“?

Joker:
Ak by šlo o len o „zvýšenie návštevnosti v počítadle“, bez reálnych návštevníkov, tak by mohlo ísť o podvod na „tretie strany“ - to by snáď toto fórum nemuselo podporovať, no webtraffic to aspoň mohol upresniť. Nesúvisí to nejako s Vzdálena plocha - zachování činnosti SW po odhlášení Klienta?
webtraffic
Profil
Dobrý den, Joker,

Ano, pobídnu uživatele k navštívení stránky na skrze Facebook či Google plus. Krátký text s odkazem. Z praxe to funguje. Komunikuji s administrátory ve skupinách či stránkách.

_es,

O spam se jenedná, ani o podvod.

jenikkozak,

Nechci být drzý, ale myslet si můžete co chcete. Kazil bych si kšeft, kdybych zaslal odkazy na konkurenci.

Jinak pánové,
nepište mi sem zbytečné bláboly. Neznamená to, že když to neumíte, tak to nejde.
Děkuji
RockFire
Profil
webtraffic:
Ano, pobídnu uživatele k navštívení stránky na skrze Facebook či Google plus. Krátký text s odkazem. Z praxe to funguje.
Čili vlastně v nabídce lžete? Vy se jen domníváte, že to tak dopadne, nemůžete to garantovat.

Kazil bych si kšeft, kdybych zaslal odkazy na konkurenci.
Tohle má být co? O ničem takovým jenikkozak nemluvil, nebo jsem to přehlédl?

Neznamená to, že když to neumíte, tak to nejde.
Ale tady nikdo nepochyboval o možnosti realizace, ale spíš o tom, že se jedná o podvod/nečestné jednání a nemělo by to tu být. Jinak někteří z pánů, kteří píšou ty „zbytečné bláboly“, jsou moderátoři, což byste si měl uvědomit. Inzerujete tu zcela zdarma, měl byste se podle toho chovat.
_es
Profil
webtraffic:
Obávam sa, že neuvedenie skutočnej firmy či osoby, v kombinácii so skrývaním sa za anonymizér, veľa dôveryhodnosti nevyvolá.
Okrem toho, použitie anonymizéru pre túto sekciu fóra a takýto anonymný inzerát spôsobí aj problém s kontrolu pravidiel ( Pravidla kategorie Práce a zakázky » 9. Opakované inzerování svých služeb či pracovních pozic není dovoleno v kratším časovém intervalu než jeden měsíc.).
Chamurappi
Profil
Když jsou tu zbytečné bláboly, tak to dáme k ledu…

webtraffic:
Nechci být drzý, ale myslet si můžete co chcete.
Díky.

Já si myslím, že prodáváš zajíce v pytli, protože hodnota pozornosti blíže nevymezené masy lidí nemá žádnou hodnotu konkrétní cenu, a že jsi dost možná některý ze zdejších zabanovaných zmetků, protože používáš anonymizér. Druhý důvod mi stačí k tomu, abych se s tebou chtěl rozloučit.
Str4wberry
Profil
Pravidla kategorie Práce a zakázky » 15. Nepoučujte. Je-li nabídka/poptávka dostatečně podrobná a obecně pochopitelná, zdržte se jakýchkoliv komentářů. I v případě, že vás něco pobaví, urazí, nebo zarazí. Pokud si chcete jen masírovat ego, učiňte tak prosím na jiném diskusním serveru.

Nabídka mi připadá v pořádku. Nabízet navýšení počitadla na stránce je služba jako každá jiná.

Hodnotit přínos takové umělé návštěvnosti není předmětem tohoto tématu.

Používat anonymizér zakázané není*, takže nevidím důvod pro chlazení tématu.

*) Což je možná chyba s ohledem na kontrolu dodržování počtu témat za měsíc.
webtraffic
Profil
Budu-li upřímný, nechápu Vás.
Myslím si o tom své. Nemáte možnost dokázat něco jiného, tak hned mazání tématu, nesmyslné příspěvky a tak dále.
Na dotazy jsem slušně odpověděl a od Vás je to samé bla, bla bla. Nemáte co na práci, tak hledáte "oběti"? Měli jste neúspěch s tutéž či podobnou věcí, tak zneumožňujete provést činnost jiným?
Přijde Vám Váš postup normální? Mně ne. Možná byste potřebovali navázat reálný vztah se ženou pro zklidnění ;-)
Chamurappi
Profil
Str4wberry:
Nabízet navýšení počitadla na stránce je služba jako každá jiná.
Jestli dobře čtu, nenabízí navýšení počítadla, ale zvýšení návštěvnosti. Prodává tedy pozornost reálných lidí. Ti lidé vyjádřili souhlas s tím, že budou sledovat jakékoliv komerční sdělení? Takový souhlas podle českých zákonů nejde přeprodávat, ne? Je to zcela srovnatelné s prodejem fanoušků na facebooku a ten tady nestrpíme. Vážně ti to připadá v pořádku?


webtraffic:
Myslím si o tom své.
Nechci být drzý, ale myslet si můžeš, co chceš. Tady to nikoho nezajímá, jsi anonymní kolemjdoucí a pravděpodobný spammer…

Možná byste potřebovali navázat reálný vztah se ženou pro zklidnění ;-)
Jestli jsi žena, tak už jsem tady s tebou navázal velmi hluboký vztah. Neklape nám to, pro zklidnění bude lepší, když každý půjdeme svojí cestou.
Str4wberry
Profil
nenabízí navýšení počítadla, ale zvýšení návštěvnosti
Mně to přijde v podstatě totéž. V nabídce je, že X unikátních IP adres navštíví danou stránku, nic víc.

Ti lidé vyjádřili souhlas s tím, že budou sledovat jakékoliv komerční sdělení?
Nevím, neznám pravidla sociálních sítí ohledně prodávání příspěvků.
Trejpa
Profil
Str4wberry:
V nabídce je, že X unikátních IP adres navštíví danou stránku
1 000 uživatelů (1 - 2 dny) - 100Kč
Nenabízí jen návštěvnost, tvrdí, že nabízí návštěvy uživatelů. Uživatel = člověk.

Nechápu, proč bych si měl zvyšovat návštěvnost stránky. Jedno, zda strojem nebo lidmi bez zájmu. Kdybych opravdu chtěl, aby mi na web chodilo víc lidí, tak by mi nevadilo, že chodí i ze stejné IP adresy.
Str4wberry
Profil
Ať to nazveme jakkoliv, nevidím problém takovou službu nabízet.

Nechápu, proč bych si měl zvyšovat návštěvnost stránky.
Důvody jsou rozebrané v článku, který jsem v [#11] odkazoval.

Kdybych opravdu chtěl, aby mi na web chodilo víc lidí, tak by mi nevadilo, že chodí i ze stejné IP adresy.
Vadilo by to ale počitadlům, kvůli kterým to umělé zvýšení návštěvnosti může mít nějaký smysl.
jenikkozak
Profil
Záměrem moderní sociální sítě je nabízet uživatelům relevantní obsah, protože jinak by byli její návštěvníci rychle zahlceni balastem a nevraceli by se na ni. Příspěvky ať už placené jako reklama, nebo publikované bezplatně, se zobrazují konkrétním uživatelům na základě cílení. Získání nezacílených uživatelů ze sociální sítě by bylo popření tohoto principu; to tyhle weby nedělají.

Každý, kdo se trošku víc zabývá propagací na sociálních sítích, mi potvrdí, že uvedená nabídka je naprosto nesmyslná. Vzhledem k myslitelné míře prokliku odkazu v příspěvku a zobrazování příspěvku na základě odezvy ostatních uživatelů, se ani náhodou nedá předpokládat, že by bylo možné získat 10 000 návštěvníků ani za částku desetkrát vyšší, než uvádí webtraffic ve své nabídce.

Tzn. návštěvy buď nepocházejí z uvedených sociálních sítí, nebo dotyční návštěvníci vůbec netuší, že se někde (třeba v překrytém iframu) nějaká další stránka načítá. V obou případech je však webtraffikův inzerát doplněný o vysvětlující příspěvek [#3] klamavý.
webtraffic
Profil
Zdravím, jenikkozak,

1. uživatelé tuší kam jdou
2. žádné skryté iframy
3. když to neumíš, tak se do toho co?

Bla Bla Bla, desetkrát vyšší bla bla bla.


Zdravím, Str4wberry,
Děkuji za podporu, ale jak vidím, nemá cenu tu nabízet propagaci. Ostatní to neumí a druhým jenom závidí.
Str4wberry
Profil
Reakce na jenikkozaka:
Opět: Není smyslem posuzovat nebo hodnotit kvalitu nabízené služby. Když tu někdo nabízí vytvoření webu za pár stovek, také tu není prostor pro zprávy, že by to nebylo možné vytvořit ani za desetinásobek.
Trejpa
Profil
Str4wberry:
I mně samotný inzerát přijde formálně v pořádku.

(Jen přístup přes anonymizér je podezřelý. Jestli by nestálo za nové pravidlo PaZ, aby napříště takoví nemohli inzerovat.)
Chamurappi
Profil
Navrhuji počkat na finální stanovisko Str4wberryho a pak smazat, nebude-li proti.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0