Autor Zpráva
sitole
Profil
Dobrý den, Jde najít přímo stránky z které se na ulož to stahuje film?
Tím myslím http://*****/video-vhodne-pro-1-plus.mp4
Chci ho poté použít do mého přehrávače :)
lionel messi
Profil
sitole:
Jde najít přímo stránky z které se na ulož to stahuje film?
Nie sommm si istý, či sa dočkáš odpovede: Pravidla diskuse JPW a doporučení » 5. Přísně zakázáno je zneužívání diskuse ke sdílení informací o warezu či jiným ilegálním aktivitám.
sitole
Profil
Jde o video z her :)
Alphard
Profil
Nyní je odkaz na video nefunkční, dříve jsem to neviděl. Ale souhlasím, že i na ulož to může být legální video.

Jestli se k tomu sitole dál nevyjádří, navrhuji smazat 28. 12. 2014.
jenikkozak
Profil
Nemůžeme to smazat. Odkázal na tohle vlákno jako na ukázku Lionel messi. Kdybychom jím odkázaná vlákna smazali, přestala by jeho reakce dávat smysl.
Kubo2
Profil
Nebolo by dostačujúce po zmazaní podobných závadných vlákien pozmeniť ciele príslušných odkazov na webarchív?
lionel messi
Profil
jenikkozak:
Nemůžeme to smazat. Odkázal na tohle vlákno jako na ukázku Lionel messi.
No „super“, ospravedlňujem sa za spôsobené problémy, toto som fakt nechcel.

Kdybychom jím odkázaná vlákna smazali, přestala by jeho reakce dávat smysl.
Nestalo by sa taktiež ani nič hrozné, jednu nezmyselnú reakciu na mojom konte bez problémov prežijem. :-) Mám vo svojom príspevku problematické odkazy radšej odstrániť? Spomínaná časť mala byť len ukážkou mojich fiktívnych myšlienkových pochodov ako prípadného moderátora a ich zdôvodnenie, chcel som ukázať svoj postup na konkrétnych vláknach a preto som ich odkázal.
jenikkozak
Profil
Kubo2:
Nebolo by dostačujúce po zmazaní podobných závadných vlákien pozmeniť ciele príslušných odkazov na webarchív?
Jsou dvě možnosti:
- Čekat, až se takové vlákno objeví v archivu, změnit odkazy, které na vlákno míří, doufat, že webarchiv nebude mít výpadky a zachová všechny stránky veřejné a nezmění systém adres.
- Nebo to vlákno prostě nechat být.
Já volím druhou možnost.

lionel messi:
Žádný problém jsi nezpůsobil. Alphard navrhl vlákno smazat, protože nevěděl, že je na něj odkazováno. Teď se vlákno nejspíš vrátí. Žádná komplikace tím nevznikne, protože jsi nahoře správně napsal, že se sitole na takto formulovanou otázku nejspíš odpovědi nedočká.

Moderátor Chamurappi: Já bych to možná spíš smazal, ale dobře, nechme to žít v zájmu dokonalé archivace…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0