Autor Zpráva
firmin
Profil *
xy


Affiliate | Firmin - prodej Ready Made, zakládání firem na klíč a poskytování sídla v Praze
Již od roku 2009 zakládáme firmy na míru či poskytujeme možnost koupi již předzaložených společností, takzvaných ready made firem. Také úspěšně provozujeme virtuální sídla na lukrativních adresách v Praze.
Každý klient může vybírat až z 600 předzaložených společností, které jsou připraveny k okamžitému prodeji.
Zabýváme se také <a href=”http://www.firmin.cz/zalozeni-spolecnosti-sro”>zakládáním společností na klíč</a>, kdy šetříme klientům starosti a čas.
O naší profesionalitě svědčí mnohaleté zkušenosti a také odborné publikace, které lze najít u nás na webu.
Veškerá virtuální sídla jsou námi vlastněna a tudíž nemůže dojít k ukončení nájmu a vystěhování, které by způsobilo klientům nemalé starosti.
Naší profesionalitě a zkušenosti v oboru dokazuje celá řada tématických článků s vysokou odborností.
Odměny affiliate programu
Prodej ready made - 2500 Kč (provize za Subpartnera 250 Kč).
Založení společnosti na míru - 1800 Kč (provize za Subpartnera 180 Kč).
Poskytnutí sídla firmy - 20% (provize za Subpartnera 4%).
Odeslání kontaktního formuláře - 100 Kč (provize za Subpartnera 10 Kč).
Jednorázový bonus za registraci - 200 Kč.

Podmínky affiliate programu
Nejvyšší provize.
Cookies uloženo na 60dní.
Registrační bonus 200Kč.
Kvalitní a přehledné stránky.
Subpartnerské odměny.
Více informací o našem affiliate programu na http://www.firmin.cz/provizni-system-affilate
Marschmallow
Profil
firmin:
Hmmm, pěkný spam.
Joker
Profil
Vyhazuji z SEM, AdWords, webová reklama.

Zajímavý je ten první příspěvek „xy“, to byl nějaký test?
Stačí to smazat, nebo přidáme adresu do blokovaných slov?
Marschmallow
Profil
Joker:
adresu do blokovaných slov?
Přidal bych.
Jan Kozák
Profil
Marschmallow:
Proč je to spam? (Odpověz.) Jak by prospělo jeho přidání do blokovaných slov, když se neopakuje? (Odpověz.) Ty jsi tu dělal hrozný nepořádek, a taky tě nikdo do blokovaných slov nepřidal.
Marschmallow
Profil
Jan Kozák:
Proč je to spam?
Usoudil jsem, že je to „pěkný“ spam z důvodu, že zaprvé porušuje pravidla diskuse - affiliate marketing ( Pravidla diskuse JPW a doporučení » 6. Mimo vyhrazené kategorie nejsou dovoleny příspěvky s komerčním podtextem. Affiliate marketing není povolen. Nabízení výměny odkazů také ne.) a zadruhé, že mimo vyhrazené kategorie píše ceny a v přeneseném významu vlastně i nabídku.

Jak by prospělo jeho přidání do blokovaných slov, když se neopakuje?
Ano, neopakuje, ale je nějaký důvod, proč ho do zakázaných slov nepřidat? Dovolím si pochybovat, že blokování slova ničemu neuškodí, ale naopak, zabrání to případnému opakovanému příspěvku. Taktéž, proč by moderátoři měli později hledat tohle vlákno (ikdyž bude zřejmě za pár týdnú smazané), když se bude opakovat? Další důvod, proč ho do blokovaných slov přidat.

taky tě nikdo do blokovaných slov nepřidal
To ano, ale taky nikdo nenavrhoval a ani (myslím) nezmiňoval, že by mě do nich někdo chtěl přidat. Jestli tedy myslíš můj projekt. Jak sis mohl všimnout, už sem odkazy nepíši.

Odpovídat nemusíš, ale jestli se mnou nesouhlasíš, klidně odpověz.
Joker
Profil
Jan Kozák:
Proč je to spam?
Sice to není na mě, ale napíšu i můj názor:
Nevím, jestli to je přímo spam, ale nevidím souvislost s webem a rozhodně to nepatří do té kategorie ve které to bylo.
Takže na vyhození to vidím celkem jednoznačně, u případných dalších akcí si jistý nejsem.
Jan Kozák
Profil
Příspěvek byl odstraněn, protože v té sekci nemá co dělat, ale neznamená to, že se jedná o znásilnění, vraždu nebo spam. Jako moderátor jsem trávil desítky minut, abych zjistil, zda se jedná o práci spammera, nebo jde jen o špatně umístěnou reklamu; příspěvky jsem hlídal několik dní, abych viděl, zda se podobné neobjevují na jiných webech, které by byly pomaleji indexovány vyhledavači. Ty vynášíš soudy, aniž by ses obtěžoval cokoliv si ověřit.

„taky tě nikdo do blokovaných slov nepřidal“
To ano, ale taky nikdo nenavrhoval a ani (myslím) nezmiňoval, že by mě do nich někdo chtěl přidat. Jestli tedy myslíš můj projekt.
Ne, myslel jsem tím tebe. Hyperaktivního Marschmallowa, seděl bys v tom seznamu mezi travianem a uložtem. A ano, tvůj projekt jsem také do blokovaných slov nepřidal, přestože jsem se s tebou kvůli tomu spamování několikrát vadil. Tapetoval jsi tu, otravoval s drženými klávesami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, ptal ses na blbiny, odpovídal nesmysly na rozumné dotazy jiných, odkazoval na pochybné weby jiných i své a zdržoval moderátory voláním k blbostem. Přesto jsme tě tu nechali. Měsíce jsi mi tu pil krev, a přestože jsi pro mě nejotravnější uživatel roku 2014, stále tu jsi. Nesčetněkrát jsi mě naštval, strávil jsem hodiny a hodiny vysvětlováním, proč nás nemáš zbytečně volat a proč jsem ten který tvůj příspěvek vyhodil. Dostal jsi desítky, možná stovky stále nových šancí. Byli jsme vůči tobě neuvěřitelně shovívaví. Takže si laskavě přestaň hrát na nějakou drakonickou spravedlnost.

Jestli chceš odčinit svou minulost, místo ukazování na chybičky ostatních či jejich souzení piš kvalitní příspěvky a reaguj jen tam, kde správnou odpověď znáš.
Petr ZZZ
Profil
Také nevidím souvislost se zaměřením DJPW.

Vypadá to, že zde firmin má (pod jiným jménem) ještě jeden dva týdny starý inzerát — pročež bych ho požádal respektovat pravidlo o měsíční prodlevě mezi inzeráty (a samozřejmě respektovat také zaměření této diskuse).
Joker
Profil
Petr ZZZ:
Vypadá to, že zde firmin má (pod jiným jménem) ještě jeden dva týdny starý inzerát
Který?

pročež bych ho požádal respektovat pravidlo o měsíční prodlevě mezi inzeráty
Ten inzerát nebyl v PaZ, podle mě ani nesplňuje podmínky a nesouvisí se zaměřením webu.
Čili prodleva nehraje roli a smazal bych to stejně.
Petr ZZZ
Profil
Joker:
Tenhle: Nabídka: Wordpress programátor, kóder - HTML5, JQuery, CSS3

...a smazal bych to stejně
Ano.
Joker
Profil
Petr ZZZ:
Netipoval bych ty dva inzeráty na stejného člověka.
Petr ZZZ
Profil
Joker:
Hm..., je pravda, že kdyby to byl ten samý, tak by to zdejší úvodní testovací „xy“ moc nedávalo smysl.
Davex
Profil
Byla tedy chyba, že jsme dříve propagaci affiliate programů tolerovali?

Affiliate programy
Affiliate program eshopu SperkyProZeny.cz
Nový affiliate
Nový affilate program v oblasti Cestování
Nový affiliate program RAJPRADLA.CZ
Nový Affiliate program TimeLand.cz - možnost výdělku pro Vás
Affiliate WebSupport.cz - Provize 20% / Cookies 60 dní
Affiliate program Trickomat.cz - 30% provize, 90 dní platnos
Chamurappi
Profil
Zákaz v pravidlech je namířený proti affiliate ocáskům v odkazech, které bývají hlavní (a většinou i jedinou) motivací k odkázání.
Příspěvek firmina mi nepřipadá jako spam. Kdybych na něj narazil první, asi bych mu opravil rozbitý odkaz a šel dál…

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0