« 1 2
Autor Zpráva
Taurus
Profil
Jdi už konečně do háje, bylo ti to řečeno několikrát. Nerozumíš česky? Proč se sem cpeš, když tu podle tebe jsou ignoranti? Proč nejdeš jinam, kde tě tak nevidí? To je to tu tak smrtelně důležité místo?

Ocituj mi větu, kde jsi napsal, že se omlouváš. A nebo ne, zase budeš jen blbě tlachat.
RGRlazgw
Profil *
Byl jsem prostě naštvanej, teď už vím, že kvůli blbosti a je mi to moc líto ... velmi rád bych se pokusil na těchto webech znovu připojit a omluvit se za mé excesy...

Stačí? Nebo mám ocitovat rovnou celou diskusi? Vždyť to už jsem přeci udělal - tím odkazem!


Ještě tohle:
Moc mě mrzí, že jsem se choval tak, jak jsem se choval
Chamurappi
Profil
Reaguji na CZghosta:
Když řeknu A, musím říct taky B!
Je to marné, mám pocit, jako bych už vyjmenoval celou abecedu :-)
Dokázal bych možná sestavit vývojový diagram tvých odpovědí. Nejdřív podle tebe tahám starou špínu, pak se najednou neví, co ta špína vlastně je, pak se to ví, ale je toho nějak moc a neví se, kde přesně ta špína je… dále bychom mohli řešit, proč ta špína je (asi protože ses naštval), zda to vůbec je špína (všechno jde rozmělnit analogiemi a metaforami) a nakonec kdo za ní doopravdy může… a kdykoliv ti odmítnu na cokoliv odpovědět, jsem automaticky neobjektivní nebo nekvalifikovaný posoudit tvůj stav a přineseš do diskuse buď vulgarity, nebo imaginárního kamaráda, který tě podpoří, nebo zdůrazníš svůj momentální názor, protože na něm by nám z nějakého důvodu mělo záležet.

To jen abys věděl, že nejsem tak zlej, jak tvrdíš. Kdybych byl skutečně zlej, tak vám provedu horší věci, než pouhé spamování.
V tom případě bychom si zřejmě měli tvého spamování vážit.
Netvrdím, že jsi zlý. Shoduji se s tvým alteregem, že jsi duševně nemocný.

Tak proč jste mi minule psali, abych se omluvil?
Různí lidé můžou mít různé názory. Taurus usoudil, že nám dlužíš omluvu, ale o tvém banu nerozhoduje. Fisir také ne. I když si jejich názorů moderátoři váží.

Dokud bude má IP adresa zablokována, na diskusi budu přistupovat z Toru a české proxy.
Zkus zavřít oči, napočítat do deseti a zamyslet se nad tím, jak by ses teď cítil, kdybys odtud odešel už před pár dny. Nejspíš lépe, než se cítíš teď, ne? Jestli věříš, že ti pobyt na této diskusi v budoucnu zlepší náladu, tak jsi hodně naivní.
Raději už sem nikdy nic nepiš.
RGRlazgw
Profil *
Chamurappi:
jak by ses teď cítil, kdybys odtud odešel už před pár dny ... Raději už sem nikdy nic nepiš.
Takže mi říkáš, abych se na pár dní zklidnil (což už jsem taky udělal, jel jsem s babičkou na chatu), a zároveň mi říkáš, abych sem už nikdy nechodil. Takže mám na výběr nebo ne? Mám si dát pauzu nebo vás nadobro opustit? Furt mi omíláte to samý, a vlastně mi píšete stejně tak, abych si na pár dní odpočinul a zkusil to za pár dní, či týdnů, či měsíců nebo dokonc let, ale zároveň mě odsud odháníte, že jsem pro vás zbytečný kus otravnýho hmyzu, abych se již nikdy nevracel. V tom případě vám fakt ale absolutně nerozumím, protože si sami sobě trvdě protiřečíte...
RGRlazgw
Profil *
Přístup zamítnut
Beru to jako tu druhou možnost. Tak tedy sbohem. Vrátím se možná tak za deset let (nebo i víc), až budu mít (snad) práci. V té době už, doufám, bude snazší udělat za minulostí tlustou čáru...
RGRlazgw
Profil *
Jinak ta komedie s omluvou mi připomíná jeden vtip s Pepíčkem a boxerem. Boxer mu říká "Pepíčku promiň", přičemž Pepíček mu odpovídá "Jdi do prdele". Pro ujasnění - ten boxer představuje mě a Pepíček jste vy...
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0