Autor Zpráva
openmage
Profil
Elektronická evidence tržeb se spouští pro hotely a restaurační zařízení už v prosinci. V březnu pak pro maloobchod a velkoobchod. V roce 2018 pro ostatní podnikatele, řemeslníky atd. Na jedné straně opruz, na druhé tradičně příležitost oslovit ohromný segment trhu, který nemá na výběr zda evidovat či nikoliv. Jediné co má na výběr, je řešení EET.

Dotykačka je předním dodavatelem pokladních systémů s podporou EET. Nejlevnější řešení Dotykačka MOBILNÍ je postavené na tabletu a tiskárně účtenek stojí 4 990 Kč a prakticky celé si jej podnikatelé mohou odečíst z daní. Pro provizní partnery je to šance, jak doporučovat něco "zdarma" a získat 10% provize - což je v tomto případě 500 Kč za konverzi. U komplexnějšího řešení Dotykačka UNIVERZÁLNÍ si můžete sáhnout až na 1 000 Kč za konverzi a pro Dotykačku KOMPLETNÍ je stanovena odměna 1 400 Kč za konverzi.

Platnost cookies je 30 dní a výplata provizí probíhá jednou měsíčně. Pro provoz provizního systému je využíván vynikající český Affilbox.

Registrujte se jako partner EET pokladen Dotykačka na Affilboxu.

Moderátor Chamurappi: Odkazy zrušeny.
Joker
Profil
Spam, navrhuji smazat.
dalda
Profil *
Joker:
Dobrý den, co je pravdy na tom,že dotykačka patří Babišovi? Joker, Joker, Joker, Joker, Joker, Joker, openmage, openmage, openmage, openmage, openmage, openmage, [b]openmage[/b
Chamurappi
Profil
Jasně, affil-spammer určitě bude vědět, komu patří firma…
Smazat.
dalda
Profil *
dalda:
Já jsem se díval přímo na jejich stránky, a je tam že firmu patří pod investiční skupiny, kterou vlastní tři podnikatelé, dále se dá dohledat po internetu, že tato firma nemá s Babišem nic společného
Kajman
Profil
Koukám, že i jeho první příspěvěk je vlastně odkaz na affiliate mikroweb, smazal bych tedy i ten.
Leka
Profil *
To že má nějakou spojitost s Babišem, jsou jen pomluvy šířené od konkurence pane dalda, stačí trochu víc prošmátrat internet ;-)
Bubák
Profil
Leka:
My víme.
Dotykačka a jeden ukázkově trapný astroturfing pooh.cz/pooh/a.asp?a=2018710
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
Tak to je dobrá trefa, dalda totiž píše také z IP 78.45.142.18… a teď koukám, že Leka také, i když se snažila schovat za anonymizér.

Měním názor, vlákno nemazat, ať si to vyžerou :-)

Také je tímto informuji, že by v souladu s bodem 4.8 obchodních podmínek svého provizního systému měli panu openmage zrušit účet. (Pro lepší identifikaci upozorňuji, že odkazoval na ?a_box=y6jyd5wz.)
Joker
Profil
To vypadá na další zábavné vlákno :-)
Takže co s ním dál?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0