Autor Zpráva
Bumby
Profil *
Sháním někoho, kdo má čas a pomohl by mi v začátcích s Javascriptem. Případně někoho dalšího, kdo se s ním chce také učit, abychom si mohli vzájemně předávat poznatky.
Taps
Profil
Bumby:
s čím konkrétně potřebuješ pomoci?
Bumby
Profil *
Potřeboval bych pomoct v začátcích s react.js. Postupoval jsem podle návodu, ale nefunguje mi to.
Tomášeek
Profil
Bumby:
ale nefunguje mi to.
Asi to bude rozbité.
Bubák
Profil
Tomášeek:
Asi to bude rozbité.
To může být rozbitý návod, nebo to rozbil Bumby, těžko soudit, když dal tak málo informací.
Bumby
Profil *
Sháním někoho kdo mi pomůže v začátcích. Ne někoho, kdo mi bude pátrat po konkrétní chybě.
_es
Profil
Bumby:
A čo si tak skúsiť o JS niečo sám naštudovať? Či sa snáď nazdávaš, že to je niečo špeciálne, čo sa dá osvojiť len osobným predávaním poznatkov?
Dorien
Profil *
Píše, že jede podle návodu. To znamená, že si o tom evidentně něco sám studuje, ale nedaří se mu i tak. Toto diskusní fórum má sloužit k předávání zkušeností. takže nevidím problém v tom, když si tu někdo řekne o radu. Sám se tu na rady ptám a taky se mi nechce vymýšlet něco na co už někdo jiný přišel. Proč vynalézat kolo, které už je dávno objevené? Jestli s tím že se někdo na fóru zeptá, máte tak zásadní problém, tak nevím proč sem teda chodíte.

K tématu: rád bych ti pomohl, ale sám začínám a o reactu slyším poprvé. Pokud by šlo o samotný javascript, můžeme si prohazovat vzájemné poznatky a triky.
Davex
Profil
Bumby:
Sháním někoho kdo mi pomůže v začátcích.
Tak to jsi ve špatné kategorii a neuvedl jsi kontakt, aby mohlo být toto zbytečné téma promazáno a přesunuto do kategorie Práce a zakázky.

Také bys nemusel používat anonymizer, protože takto to vypadá, že bys současně mohl být i Dorien.
Bumby
Profil *
Nejde ani o práci ani o zakázku. Co jak tobě vypadá je mi jedno a je to nepodstatné. Anonymizér se jmenuje tór a budu si jej používat jak se mi zachce. Chápu, že tě to štve, ale to je tvůj problém.
Tomášeek
Profil
Hmmm... tady se někdo neumí chovat :-)
_es
Profil
Bumby:
Nejde ani o práci ani o zakázku.
Možno o inzerát v zoznamke. No aj na ten by bolo treba kontakt na teba.
Davex
Profil
Bumby:
Nejde ani o práci ani o zakázku.
Není to ani dotaz na konkrétní problém, takže přesouvám do vhodnější kategorie.

Chápu, že tě to štve, ale to je tvůj problém.
Mně je to úplně jedno. Jenom diskutujícím by mohlo vadit, že odpovídají někomu, kdo se skrývá pod více identitami nebo tady třeba má ban a obchází ho.
Bumby
Profil *
V tom jsme rozdílní. Mě psát někdo anonymní, tak je mi to fuk. Jde mi o myšlenku nebo obsah, ne o informace o nositeli. Nehledě na to, že není až tolik lidí, kteří okamžitě čumí na to, kdo se odkud připojuje a dramaticky to řeší. Neřešil to ani nikdo přes tebou. Řešíš to TY.
Ano s Tórem lze obcházet ban. Já vím, že ban nemám. Nic špatného jsem nepsal a určitě mě nevyhecuješ k tomu, abych se připojil ze svého PC :-) Myslet si může každý kdo chce, že jsem grázl, kriminálník, zabanovaný nebo ten a ten a kdesi cosi. To je daň za anonymitu. Nepřišel jsem vyvracet něčí předsudky, ale najít pomoc.
Mimochodem v pravidlech není nikde napsané, že vlákno musí být dotaz nebo nebo že musí řešit konkrétní problém. Jde o diskusi, ať už je jakákoliv. Podle mě to ale víš a jen se tu snažíš dokázat, jaký jsi herobrine.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0