Autor Zpráva
truefriend-cz
Profil
Dobrý den.
Chci se zeptat jak mohu zablokovat uživatele, který mne na tomto fóru pronásleduje, aby mi od něj nechodily zprávy, nechodily příspěvky a e-maily o jeho aktivitě v mých sledovaných tématech na tomto serveru?

Jeden z uživatelů tohoto fóra mne opakovaně ve veřejných diskuzích napadá. Ať si ho všímám nebo ne. Původně mi reagoval v reakci na oslovení pomoci ohledně co jsem zde řešil ohledně PHP scriptu. Zareagoval jsem mu ne nějak agresivně, aj. a začal se povyšovat a mne ponižovat, napadat mne, aj. a to dělá stále. Ačkoliv jsem ho vyzval, že si nepřeji, aby mne oslovoval, aj. tak to dělá stále a staví to do pozice veřejným vyhrožováním co všechno se mnou udělá, pokud mu nezareaguji.

Vyprovokoval nebo si toho všiml některý z adminů/moderátorů a přesunul mi téma s danou problematikou do méně sledovaného "U ledu". Funkci pro zablokování uživatele a tím i všech příspěvků, nebo jejich nahlášení, aj. jsem zde nenašel. Situace trvá asi týden. Věc plánuji předat státní policii.
Před tím bych chtěl probrat jaké jsou možnosti zde.
Tomášeek
Profil
truefriend-cz:
Neztrapňuj se proboha. Nepiš elaboraty o nesmyslech (nejake koeficienty, podvody, atd.), zapoj vlastní mozek a trochu úsilí do řešení problému, které s PHP máš a bude vše OK.

Nikdo te nepronasleduje (odpovídám běžně na dotazy na fóru), nikdo ti neposila žádné maily (kam taky, ze?) - (upresnim: z jaké adresy a na jakou ti údajně chodí nejake zprávy? Nebo jen lžeš?), nikdo te nenapadá, neponizuje. Jen te stíhá lehká paranoia, to chce nohy do tepla a trochu klidu :-)

Btw. mužu te poprosit o to “veřejné vyhrožování”? To by mě zajímalo, kde něco takového vidíš. Prosím o citaci. Navíc jsem už psal, ze se policii (tvá prosba) údaj sám, jen nevím, co na te 158 vlastně říct. :-))
Keeehi
Profil
truefriend-cz:
Ano, toto fórum blokaci uživatel - uživatel neumí. Jediná možnost je prostě takového uživatele ignorovat.
Co se emailů týče, tam by to mělo být mnohem lehčí. Prakticky všichni poskytovatelé emailů ti umožní vytvářet si vlastní filtry. Stačí si tak nastavit filtr který pokud se v emailu objeví jakpsatweb a jméno toho uživatele co tě obtěžuje, tak takový email rovnou smaže. Nemělo by to být nic náročného.
Tomášeek
Profil
Keeehi:
Jen doplním, ze jde asi o mne (nevím proč, snad nám to tazatel sdělí) a o žádné maily nejde (lžeš, truefriende). Pokud ano, buď tak laskav a svá tvrzení dolož.

truefriend
Nejsem si jistý, ze bys zde uveřejnil svůj e-mail, klidně začni tím, ze uveřejníš ten můj, ze kterého ti údajně chodí zprávy. Mas na to mé svolení, tak s klidem do toho. Nebo jen trapná lež? Hm? Nebo se nechovej jako Matěj, smir se s tím, ze na veřejné diskusi se diskutuje a je běžné, ze jeden reaguje na druhého. Pokud se ti to nelíbí, najdi si jinou diskusi, nebo moje příspěvky ignoruj. Nikdo te nenutí je číst, nebo na ne hloupě reagovat. Děláš ze sebe ale jen kašpara.
truefriend-cz
Profil
Již jsem uvedl a stále ignorujete to co jsem psal. Jedná se o e-mail od JakPsatWeb, když označím téma jako sledované. Sledované ho mám kvůli reakcím na lidi, kteří mi chtějí zareagovat na danou věc a ne ohledně mého pronásledování a i když výásovně nesouhlasím s jejich zasíláním. apod. Nelze na JakPsatWeb vyfiltrovat od koho e-maily/zprávy/oznámení chodit budou a od koho ne. A jak vidte,m přidávají se k původnímu další lidi. (nyní již 4) aniž by znali jakékoliv souvislosti. Zprávy/příspěvky není komu nebo jak zde na fóru nahlásit. A z diskuzí jsou ty výhružné promazávány. Něco z toho posílám centrále PČR části min.vnitra a dalším složkám a nemám vám na cokoliv již reagovat. Pouze v případě, že tak budete jednat dál vyzvat lidi k tomu, aby mi pomohli a znovu nahlásit složkám pokud by se to opakovalo což se opakuje a tak tedy dělám. Ohledně toho co mohou řešit tak věc nemohou řešit, dokud si na toto jednání nebude stěžovat více lidí takže žádám ostatní lidi, aby vytočili 158 a nahlásili tuto situaci.

Místní admini nebo moderátoři věc ignorují a neznám způsob jak je kontaktovat nebo aby sami situaci vyřešili třeba blokací ale pouze přesouvají témata kamsi "U Ledu". Včetně mých témat, kde si nikoho nevšímám, nenapadám, aj. ale kde řeším problematiku dané větve.. například PHP script, a další témata. Uživatel Tomášeek do toho leze a rozpoutává bez mojí další aktivity tam debaty stejně jako zde, kde se k němu někdo přidá a aniž bych se mohl jakkoliv bránit a cokoliv reálně provedl nebo jsem se mohl vyjádřit (protože tu nejsem pořád) tak je mi téma přesunuto do sekce "U Ledu" a tím opakovaně znehodnocováno.
Téma pak musím vytvářet znovu a jsem spíše za spammera, než abych mohl racionálně diskutovat na daná témata a fórum použít. Na dotaz proč to tento uživatel dělá nebo co proti mě má nebo co po mne chce mi neodpověděl a dělá to bez jakéhokoliv limitu dál k čemuž se snaží provokovat další uživatele. V tom původním tématu (prvním) to bylo z dojmu že mi pomůže s nějakým PHP scriptem co jsem řešil. Ale jen se vytahoval, druhé ponižoval, apod. Konkrétně mě. Takže mu i v dané úrovni reaguji. Víc udělat nemůžu. Nemám tu snahy nějakých bojových tanečků. Jen vím, že mám v podstatě tímto způsobem doslova "zakázáno" věnovat se problematice daných témat fóra a veškerý můj možný prostor poskytnutý fórem sebestředně vztahuje na sebe do směrů mimo daného téma. Má v tomto VEŘEJNÉM jednání podporu ještě dalších čtyř uživatelů aniž by vůbec věděli o co jde a slepě následují jakýsi jeho jednání a jeho jakýmkoliv způsobem v dané činnosti neomezuje ani neblokuje nebo nestaví do pozice, aby něco vysvětloval on. Já nemám co. Nic jsem tu neprovedl. Přesto je mi má možnost, má témata, aj. omezovány tímto uživatelem vyvoláváním jakéhosi dojmu u ostatních, kteří mne staví také do pozice, abych i je asi "přesvědčoval", aby laskavě přestali tímto směrem jednat či se ho zastávat.

Opakovaně vás žádám, abyste vytočili linku 158 a nahlásili tuto situaci.
Tomášeek
Profil
truefriend-cz:
Od jakých dalších lidi? Buď konkrétní.
Jak te napadají? Bud konkrétní.
Kdo co tady na diskusi promazava? Buď konkrétní. Mám pocit, ze lžeš, nic se tady nemaze, viz pravidla. Mas aspoň screen něčeho, co bylo smazáno? Nebo lžeš?

Myslím, ze pokud jde o mne, mohu zde reagovat na koho chci a kdy chci. To mi zakázat nemůžeš. Osobně te nijak nenapadám, nepronalseduji ani nic jiného, co jsi psal. Pokud te obtěžuje nebo pronásleduje (jak?) někdo jiný, tak mě to mrzí, ale nevím, proč to adresujes neustále mne.

Btw. jestli mas nastavené upozornění na daném topicu a já do nej něco napisu, opravdu neumím (nejde to) ovlivnit, jestli ti mail dojde nebo ne, resp. technicky nejde udělat, aby ti ode mne neodešel. Nicmene na veřejné diskusi mi nemůžeš zabránit diskutovat, max. si odklikni sledování topicu a sleduj ho “ručně”.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0