Autor Zpráva
rovi
Profil
Dobrý den ve spolek!
Rád bych poprosil o kritiku webu Hotelu.
Dělali to kolegové ve wix.com, před rokem.

Spousta věcí je tam nelogicky, nesourodý design, typografie a celkově funkčnost.
To nemluvím o tom, že hotel takové úrovně by měl mít reprezentativní stránky. Tak poprosím o vaše shrnutí, ať jsou argumenty k aktualizaci.

Děkuji předem
RastyAmateur
Profil
Spousta věcí je tam nelogicky, nesourodý design, typografie a celkově funkčnost. To nemluvím o tom, že hotel takové úrovně by měl mít reprezentativní stránky.

Některé odkazy nevypadají jako odkazy, některé texty vypadají jako odkazy.
Jedna "úzká" nudle od shora až dolů, to se mně osobně nelíbí.
Fotogalerie úplně divná.
Snad všechno psané kurzívou.
Efekty při najetí myší nic moc.
.......
quatzael
Profil
rovi:
Víceméně souhlasím s RastyAmateur

Jakože jsem osobně přímo alergickej na single page weby, tak tady moc kladnýho hodnocení dát nemůžu..

Koncept tzv. "responsivních" single page webů je tak imbecilní, že vůbec nechápu, že se tohle mohlo stát trendem.. Obecný zásadní problém je roztahaní mizerného a obsahově chudého contentu do obrovské nudle, kde abych se něco dozvěděl musím rollovat sem a tam. To mě opravdu tak strašně nebaví, takže takové weby většinou hned opouštím..

Každopádně aspoň jedna konkrétní poznámka k věci: Proč hned při načtení stránky nevídím tak zásadní informaci jako např. to kde se vůbec hotel nachází??
rovi
Profil
quatzael:
ASi nejhorší je, že to není single page web. Ovšem některé další stránky jsou vyloženě výsměch, no viz. Jako tady.

S tou responsivitou je to taky na ...., no.

Hlavně mi nejde o kladné hodnocení a ani destruktivní kritiku. Chci objektivní názor nezaujatých lidí, proto, abychom mohli v budoucnu dosáhnout lepších výsledků.
Kajman
Profil
rovi:
Dělali to kolegové
Pravidla kategorie Názor na stránku » 7. Nehodnoťte cizí výtvory bez vyžádání a ani nežádejte ostatní o hodnocení cizích stránek, na jejichž tvorbě jste se nepodíleli.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0