Autor Zpráva
MobileMit Group
Profil
Dobrý den,
8. Prosince. 2018 jsme založili Web mobilemit-com.webnode.cz kde se zabýváme mobilními technologiemi.
Recenzujeme produkty a píšeme články.

Chceme se Vás zeptat, jaký je Váš názor?
Budeme rádi za každý názor.
lionel messi
Profil
MobileMit Group:

Popracujte na pravopise. Správne sa v češtine zaoberáte „mobilními technologiemi“ a čitatelia vám namiestu typu môžu dať nanajvýš len tip.
Tomášeek
Profil
MobileMit Group:
Co přesně chceš hodnotit? Počítám, že jde spíše o promo, než o hodnocení.

Web máš na šabloně Webnode, která je velmi jednoduchá (i kdyby to byl vlastní výtvor, moc nevím, co na centrovaných odstavcích s max-width hodnotit. Obsah neřeším, číst se mi o telefonech nechce.

Hm, nakonec jsem se na jednu stránku letecky podíval, a sice mobilemit-com.webnode.cz/review/honor-4c/6152315u-6p.
Přes jednodchost šablony tam vidím absenci nadpisů, přemíru chyb ve článcích (jazykových, nikoliv odborných , ty neposuzuji), informace na prd („Výkon: výborný“, wtf? „Software: dobře optimalizovaný“. Dobře jako za 3? Dobře jako top ve své třídě? V rámci značky? Celého trhu?)

Víme, že web máme na subdoméně, tu koupíme časem
Nemáte 150 korun ročně na doménu? Jeden z důvodů, proč bych si tenhle web nepřečetl, je nedůvěryhodnost pramenící právě z absence vlastní domény. Druhý důvod bude ten, že jste ve vyhledávačích neviditelní a pustili jste se, dle mě zcela zbytečně, do segmentu, který je přesycený. Texty nejsou čtitelné.
Anna Novotná
Profil *
MobileMit Group:
Web je docela pěkně zpracovaný. Ty novější recenze vypadají mnohem lépe než ta předpokládám první recenze Honor 4C. Dokážu pochopit, že se jedná o první recenzi, a ne vše se na poprvé povede :D

Chtělo by to vlastní doménu, abyste zvýšil důvěryhodnost vašich stránek, jak psal výše uživatel Tomášeek. Zda se pro ní rozhodnete nebo ne, je jenom na Vás.

Web má nějaké gramatické chyby, chtělo by je opravit. Nezabere Vám to moc času a web díky tomu bude působit luxusnějším dojmem.

Přeji Vašemu webu hodně úspěchů.
Tomášeek
Profil
Anna Novotná:
Hmmm.

To jako fakt? Příště bych prosil spam méně okatě. Tohle je amaterismus nejen na straně webu, ale i spamu :-)

Jsem rad, ze jsem se ve svém příspěvku trefil. Záměrně jsem na to upozornil, ze to je moc zrejme a stejne prd platné :-))

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0