Autor Zpráva
Mangus
Profil
Ahoj!

Už ťa nebaví tvoja práca 8 alebo 12 hod. stáť a makať za malú výplatu?

Chceš sa naučiť programovať ale nevieš ako na to?

Chceš pracovať ako profesionál/ka v photoshope ale nevieš kde začať?


Tak mi napíš na videokurzy@centrum.sk
Mám pre teba hodiny a hodiny super náučných video kurzov ktoré ťa naučia všetko od A po Z.
Videá od tých najlepších vo svojom obore.

Napíš mi ak máš záujem a pošlem ti zoznam kurzov.
Radek9
Profil
Jednou to snad stačilo, nemmmyslíš?
Mangus
Profil
Radek9:
Poprosím čo máš konkrétne na mysli?

Vidíš, že niekde niečo predávam?
Radek9
Profil
Mangus:
Už jednou jsem tě, Sennine, upozorňoval, že porušuješ licenční podmínky www.learn2code.sk. Nebo se teď snad jedná o jiné kurzy, ke kterým potřebnou licenci máš?
Mangus
Profil
Radek9:

Je v tejto téme uvedené kurzy od L2C? alebo je tu niekde napísané, že niečo predávam?
a čo je Sennin?
Radek9
Profil
Mangus:
Ona by mohla trochu napovědět ta stejná e-mailová adresa (videokurzy@centrum.sk). Nedělej hloupého. :-) A je úplně jedno, jestli je prodáváš, nebo poskytuješ zadarmo. V obou případech porušuješ podmínky.
Mangus
Profil
Nedělej hloupého. WTF??? ako fakt...
Jasne však keď som ju uviedol...
Prečo ti akože vadí, že chcem dať ludom niečo zadarmo načo nemajú a nemôžu si to dovoliť pre vlastné účeli?

Uzatvorme túto tému, nemám náladu sa tu doťahovať s niekym....

Chcel som niekomu pomôcť no čo bože ty si si nikdy nestiahol napr. torrent? určite ho máš plné PC :)

Kašlať na to maj sa čau bay :)
Radek9
Profil
Mangus:
Ty mě možná chápeš trochu špatně. Mně to v principu zas tolik nevadí (to sdílení zdarma). Ale tohle je poměrně známé diskusní fórum, kde se úplně netolerují nelegální aktivity. Nebyla by to moc dobrá vizitka. Navíc teď záměrně ignoruješ fakt, že ses tím chtěl původně obohatit. :-)

Takže prosím, vesele v tom pokračuj. Na policii tě nikdo udávat nebude. Jen si budeš muset najít jinou platformu.
Mangus
Profil
Radek9:
Navíc teď záměrně ignoruješ fakt, že ses tím chtěl původně obohatit. :-)
No netajím sa tím ale potom som si povedal, že srať na to tých 1000€ sa mi vráti v rozume čo sa naučím ale šporil som na to dlho tak som to chcel nejako aspoň s polovice naspäť....

No nie som nijak na peniaze ....

Ale ide o to, že som si to rozmislel a chcel som pomôcť ...

Ale neriešme to téma je u ledu budem rešpektovať Vaše pravidlá (Váš portál to je).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0