Autor Zpráva
Mikess
Profil *
Dobrý den,

hledám vhodné řešení pro realizaci e-shopu formou pronájmu s možností prodeje cca. 200 - 300 položek. Jaké spolehlivé společnosti byste mně doporučili? Jde mně hlavně o možnost vlastního designu.

Díky
Alastor_Kopal
Profil
Tak našel jsem jen tyto dva systémy

http://www.eshop-rychle.cz/ - je levný 500mb prostoru a můžete si vybrat z 219 grafických stylů
http://www.sunlight.cz/eshop/cenik-pronajmu-eshopu - drahý výběr z 30 stylů 1 GB (myslím že to je až moc)
Spokojeny klient
Profil *
Dobrý den,

pronajímám si eshop u http://www.ekdesign.cz a maximální spokojenost.
KKatka
Profil
Zkuste se ještě podívat na stránky OXID eShop. Verze Community Edition jako open source e-shop je tam ke stažení zdarma http://www.oxid-eshop.cz/
Dudyn
Profil
http://www.novyshop.cz/
Deexer
Profil
Dobrý den všem,

systému existuje celá řada, kromě výše uvedených třeba i shoptet, který není za tu cenu úplně špatný a je celkem použitelný.
Před časem jsem našel také jedno e-shop řešení k pronájmům shopsystem, které má na první pohled hodně funkcí. Ne, že by nabízeli něco úplně nového, ale umožňují toho hodně do detailu nastavit, filtrovat a customizovat na úplně jiné úrovni. Jen to není úplně levné a je to spíše v kategorii 1000 kč měsíčně+. Pokud ale hledáte něco, co toho umí víc, než eshop za 200 Kč a není pro vás kritériem úplně to nejlevnější, tak mi to přijde poměrem cena výkon slušné.

Open source systémy jsou sice zajímavou cestou, ale v čem jsou nejsilnější jsou i nejslabší a tím je dostupnost zdrojového kódu a odhalení bezpečnostních chyb, skrze které se snadno napadají. Váš web pak může útočit na jiné weby, rozesílat spam...a to jsou rizika, která si každý hned neuvědomuje. Takový eshop pak opravit může být i problém a dodatečný náklad, nemluvím o ztrátě zákazníku v případě vypnutí hostingem. To ale firmy nabízející instalace a úpravy OS nechtějí slyšet ;-) ...
Marschmallow
Profil
Deexer:
mmm
jenikkozak
Profil
Já bych tohle vlákno smazal úplně a bylo by o jednu mucholapku na spammery méně.
Petr ZZZ
Profil
Nevím, já bych se spíš přimlouval za zachování mucholapky i s nalepenými mouchami, aby si každý mohl sám udělat obrázek. Myslím si, že odstraněním mucholapky se žádného spamera nezbavíme.
jenikkozak
Profil
V tomto vlákně právě vůbec není zmíněno, že jde o spamování. Máme tu na Diskusi jinou mucholapku. Ovšem moc nelepí, protože jsem ji dnes zamknul a vrátil z kategorie U ledu.
Petr ZZZ
Profil
Od #8 je podezření na spam přinejmenším naznačené; přijde mi úsměvné i poučné sledovat, kolik takzvaných „doporučení“ se v takovém tématu časem nasbírá. Kromě toho, pominu-li, že skutečným účelem příspěvku #6 je nejspíš jen umístit odkaz, některé úvahy mi přijdou zajímavé. Nicméně pokud ještě někdo návrh na smazání podpoří, nehodlám vetovat.
jenikkozak
Profil
No tak bych mohl spamové příspěvky [#3] až [#6] přesunout do toho odkázaného vlákna a vyrobit tak supermucholapku, na kterou bychom chytili i krtonožku. (Hlavně bychom měli vlákno, kde by byly ty spamy pohromadě s Chamurappiho vysvětleními, že jde o služby minimálně pochybné.)
Pokud by ti bylo líto i prvních dvou příspěvků tohoto vlákna, mohly by se samostatně zamknout a vrátit. No a od [#8] níž by se moderátorské povídání smazalo.
Petr ZZZ
Profil
Začátek vlákna Chci založit e-shop, ale u koho? se mi jeví velmi hodnotný a měl by na začátku vlákna i zůstat. Nepřesouval bych tam odpad odeslaný před 7. dubnem 2010.
jenikkozak
Profil
Dobře. Tvařme se, že jsem tohle vlákno u ledu nevytáhnul. Že jsi první okolojdoucí moderátor, který po měsíci do vlákna zavítal a má výsadní právo rozhodnout, co se s ním stane. :-)
To zamčené vlákno klidně někdo odemkněte, jestli myslíte, že to bude lepší.
RomanP
Profil *
Dobrý den,

zkuste www.powereshop.cz , vše pohromadě, možnost i vlastních stylů.
Bubák
Profil
RomanP:
vše pohromadě
Opravu máš vše pohromadě?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0