Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Stáhl jsem si Complex Web server a spouští se mi automaticky při startu PC

Jde ho někde nějak nastavit, aby se automaticky nespouštěl?

Když se nebude automaticky spouštět, jak jej spustím "ručně", až jej budu potřebovat ?

Trochu OT otázky:

Proč tyto balíky, kde je Apache + PHP + MySQL nejsou nejnovější ? Ale tak v průměru čtvrt a půl roku staré ?

To je pro autora problém když vyjde nové PHP nebo Apache "balík" překompilovat ?
nightfish
Profil
Michal Kolesa:
Stáhl jsem si Complex Web server a spouští se mi automaticky při startu PC
pravděpodobně se spouští jako služba (takže spustit services.msc, najít co potřebuješ a zakázat spouštění)
alternativou taky může být spouštění přes registry nebo z menu Start -> Programy -> Po spuštění

Proč tyto balíky, kde je Apache + PHP + MySQL nejsou nejnovější ?
vývojáři nikam nespěchají (s ohledem na to, že jim nic neplatíš)

Ale tak v průměru čtvrt a půl roku staré ?
stačilo napsat třičtvrtě roku, sčítat snad všichni umíme

To je pro autora problém když vyjde nové PHP nebo Apache "balík" překompilovat ?
optimálně ještě otestovat, podívat se, jestli se změnila výchozí konfigurace atd.
Michal Kolesa
Profil
nightfish:
pravděpodobně se spouští jako služba (takže spustit services.msc, najít co potřebuješ a zakázat spouštění)
alternativou taky může být spouštění přes registry nebo z menu Start -> Programy -> Po spuštění
Trochu podrobněji, nechápu o čem je řeč.
V pospuštění žádný "PHP, Apache, MySQL,Complex web Server" nemám.

stačilo napsat třičtvrtě roku, sčítat snad všichni umíme
´To mělo být odděleno, já jsme se blbě vyjádřil. Řeknu to jinak. Někdy je stará čtvrt roku, někdy je stará půl roku, našel jsem i "rokordmany", kde je ještě PHP4 nebo MySQL 4
Beavis
Profil
Michal Kolesa:
Start > Spustit > services.msc
A odebrat službu.
Michal Kolesa
Profil
Kterou konrkétně ? tam těch služeb je moc
nightfish
Profil
jak se dívám, je Complex Web Server dílem pana Ponkráce, bude to zřejmě on, kdo poskytuje technickou podporu... (kontakt na jeho webu, úplně dole)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0