Autor Zpráva
Radim24
Profil
Mám takové trápení se serverem. Přeinstaloval jsem Windows a z nějakého důvodu mi teď nejde rozběhnout Wampserver. Zkoušel jsem rozběhnout apache 2.2 a ten jede.

Nicméně důvod proč jsem chtěl nainstalovat Apache je Apache System Monitor (dále jen ASM). Dříve jsem měl nainstalovanou tu ikonu ASM a k tomu Wampserver. Výhoda byla v tom, že pod tou ikonou se nacházeli odkazy na konfigurační soubory php, mysql a apache. Bylo to velmi příjemné ovládání, rychlé a flexibilí tak jsem to chtěl nainstlaovat. Jenže když jsem ten Apache nainstaloval, nebo jen ten ASM, tak tam žádné odkazy nejsou. Tak nevím jestli nemám špatnou verzi, ale přitom tu na svém disku žádnou jinou instalačku Apache nenacházím.

No a druhý problém je samozřejmě ten Wampserver, který mi hlásí chybu:
The configuration file contains syntax error on line 0: [EParseError] No tray icon was specified... bla bla bla bla a že mám nastavit ikonu v sekci config.
Jenže to by se mělo nainstalovat samo.

Je to to samé co se řešilo (a nevyřešilo) tady:
http://www.wampserver.com/phorum/read.php?2,42635

EDIT:
Mám Windows XP SP3
habendorf
Profil
Po zkušenostech s upgrady WAMPu už léta držím poslední slušnou verzi - 1.7.4, obsahuje Apache 2.2.6. Asi to není úplně to, co chceš slyšet, ale je to naprosto stabilní a pohodový build.
Radim24
Profil
habendorf:
Díky za tip. Nainstaloval jsem a povedlo se. Asi jsem byl zvyklý na tu ikonu Apache monitor, ale Wamp stejně obsahuje odkazy na ty konfiguráky, tak snad to bude v pohodě.
habendorf
Profil
Radim24:

WAMP by ti měl do systraye hodit také ikonu a na kliknutí levým tlačítkem zobrazí vše potřebné.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0