Autor Zpráva
Tomasekkk
Profil *
Ahoj, prosím o radu mám tento script:

RewriteCond %{THE_REQUEST} ^[A-Z]{3,9}\ /index\.php\ HTTP/
RewriteRule ^index\.php$ http://www.domena.cz/ [R=301,L]
 
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]


Potřebuji přinutit web, aby když zadám www.domena.cz/index.php přesměroval doménu na www.domena.cz bez index.php, tento script mi toto udělá správně, ale ještě bych potřeboval, aby rozpoznal, zda-li se jedná o doménu s koncovkou CZ nebo SK, jde o to, že mám udělaný web pro český i slovenský jazyk, bohužel nevím jak to v htaccess upravit, aby zjistil na jakou koncovku přesměrovat. Děkuji Vám za Vaše rady
Davex
Profil
Aby přesměrování fungovalo pro libovolnou doménu, tak stačí neuvádět kompletní URL:
RewriteRule ^index\.php$ / [R=301,L]
Tomasekkk
Profil *
Díky za informaci, u hlavní domény mi to funguje, zapomněl jsem, že mám i poddomény 3. řádu např. clanky.domena.cz tam index.php nefunguje a ani se tato stránka nezobrazí :-( Tyto domény využívají stejný index.php
Davex
Profil
Jakou mohou domény 3. řádu využívat stejný index.php, když na subdoménách index.php nefunguje a stránka se nezobrazí?
Tomasekkk
Profil *
Ano funguje jeden index pro všechny domény, ty 3. domény jsou udělané jen aliasem. Když používám ten první zápis co jsem uváděl, tak funguje to přesměrování na doméně 2. řádu i 3.
Davex
Profil
[#3] „mám i poddomény 3. řádu např. clanky.domena.cz tam index.php nefunguje
[#5] „Ano funguje jeden index pro všechny domény
To jsem z toho jelen. Tak funguje nebo nefunguje? Úprava pravidla podle [#2] nefunguje?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0