Autor Zpráva
Org
Profil *
Dobrý den,
používám na localhostu phpwebserver, a teď se snažím na apache zprovoznit mod_rewrite. Našel jsem si,že mám v souboru httpd.conf odkomentovat řádky:
LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so
AddModule mod_rewrite.c

Když tohle udělám, přestane mi běžet apache, a nejde ani znovu zapnout, dokud těmto řádkům komenty nevrátím. Co mám ještě kam připsat, aby mi to normálně fungovalo?
Moc děkuji za rady
Org

Moderátor Davex: Vkládej prosím kódy mezi značky [pre] a [/pre] (stačí kliknout na ).
t4nn3r
Profil
hm co třeba aby tam ten soubor byl ...
Org
Profil *
Jaký soubor, nebo co tím konktrétně myslíš?
Jestli myslíš aby byl v apache/modules/mod_rewrite.so, tak ten opravdu existuje.
Mastodont
Profil
Do error.log ses díval?
Org
Profil *
Nedíval, kde to najdu?
Org
Profil *
už jsem ten error.log našel. Potom co odkomentuju řádky, a restaruju apache se do něj připíše tohle:
[Wed Jun 23 14:05:43 2010] [notice] Parent: Received restart signal -- Restarting the server.
[Wed Jun 23 14:05:43 2010] [notice] Child 2920: Exit event signaled. Child process is ending.
[Wed Jun 23 14:05:43 2010] [warn] (OS 995)Vstupně-výstupní operace byla přerušena buď z důvodu ukončení podprocesu, nebo na žádost aplikace. : winnt_accept: Asynchronous AcceptEx failed.
[Wed Jun 23 14:05:44 2010] [notice] Child 2920: Released the start mutex
[Wed Jun 23 14:05:45 2010] [notice] Child 2920: Waiting for 50 worker threads to exit.
[Wed Jun 23 14:05:45 2010] [notice] Child 2920: All worker threads have exited.
[Wed Jun 23 14:05:45 2010] [notice] Child 2920: Child process is exiting
Davex
Profil
Když vymažeš AddModule a odkomentuješ pouze
LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so
tak se to rozeběhne?
Org
Profil *
Díky, dost dobrý nápad. ;-) Funguje to tedy obráceně (LoadModule mám vymazané, a AddModule jsem nechal), ale jsem moc rád že to už funguje :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0