Autor Zpráva
mafos
Profil
Zdravím,
párkrát se mi stalo, že e-mail co jsem odeslal byl odmítnut na serveru příjemce a došla mi zpátky odpověď (posílám tu z dnešního rána):
<billing@merimobiles.com>: host mx3.volusion.com[72.4.117.7] said: 554 5.7.1
    ACL dns_rbl; Client host [212.96.185.188] blocked using
    pf-ip4tset.blagr.emailsrvr.com=127.22.0.2 Please visit
    http://bounce.emailsrvr.com/?a0 for more information on why this message
    could not be delivered (in reply to RCPT TO command)

Můj poštovní server (212.96.185.188) však není na blacklistu. IP adresa počítače (88.103.174.80) ze kterého píšu ale na blacklistu je a podle O2 to je normální. Mohli byste mi poradit co dělat aby každý e-mail byl doručený? Je to problém na serveru nebo u mě?
Děkuji
__construct
Profil
Jaký si si istý, že nie si na BL :-)
mafos
Profil
No vidíš, tak fakt jsem na BL. Jsem to vždycky kontroloval tady a tam nejsem na žádným. Co s tím můžu udělat? Neporadili byste?
Díky
__construct
Profil
Keby si si čítal čo Ti píšu tak sa dostaneš sem
mafos
Profil
Aha. Teď jde ovšem o to přijít na to zda jsem tam fakt oprávněně nebo ne. Nerad bych se tam totiž dostal zpátky a radši bych to vyřešil na delší dobu. Nedokázal bys mi poradit co zkontrolovat a vylepšit aby se to už nestalo?
Díky
Brko
Profil *
Jen k tomu O2. Měl jsem stejný problém (vědomě jsem nerozesílal SPAM) a nakonec se zjistilo, že za to může O2 (vyřešili to do 3 dnů). Stačí trochu asertivně zavolat na technickou podporu. To jen pro případ, že by někdo řešil v budoucnu podobný problém s O2.
Jinak na BLACKLIST se klidně můžeš dostat pokud z outlooku rozešleš tvým 500 kamarádům PFku a jeden tě tam nahlásí, protože je naštvaný. No a máš o zábavu postaráno (stalo se známému).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0