Autor Zpráva
servertom
Profil
Zdravim všechny a prosím o pomoc.Na strankach mám pomocí htaccess index.php na index.html teď jsem si tam přidal odkaz (do stránek) ve kterém je obsažen index.php tudíž po kliknutí mám html. a já potřebuji php radši příklad :-) : Hlavní stránka - index.php- v htaccess na index.html to je správně, přidám do stránek odkaz: neco.cz/index.php a potřebuji aby to tak zůstalo.
Děkuji za pomoc a omlouvám se za takovédle rozepsání :-(
Kajman_
Profil *
Raději ukažte pravidla, co tam máte.
servertom
Profil
RewriteEngine on
RewriteBase /

RewriteRule search.html(.*) search.php$1 [NC]
RewriteRule contact.html(.*) contact.php$1 [NC]
RewriteRule vlastni-album.html(.*) registrace_galerie.php$1 [NC]

RewriteRule user-manager-page-([0-9]*).html(.*) usermgr.php?page=$1$2 [NC]
RewriteRule user-manager.html(.*) usermgr.php$1 [NC]

RewriteRule index.html(.*) index.php$1 [NC]
RewriteRule index-([0-9]*)\.html(.*) index.php?cat=$1$2 [NC]
RewriteRule index-([0-9]*)-page-([0-9]*)\.html(.*) index.php?cat=$1&page=$2$3 [NC]

RewriteRule thumbnails-lastupby-([0-9]+)\.html(.*) thumbnails.php?album=lastupby&uid=$1$2 [NC]
RewriteRule thumbnails-lastcomby-([0-9]+)\.html(.*) thumbnails.php?album=lastcomby&uid=$1$2 [NC]
RewriteRule thumbnails-lastupby-([0-9]+)-([0-9]+)-page-([0-9]+)\.html(.*) thumbnails.php?album=lastupby&cat=$1&uid=$2&page=$3$4 [NC]
RewriteRule thumbnails-lastcomby-([0-9]+)-([0-9]+)-page-([0-9]+)\.html(.*) thumbnails.php?album=lastcomby&cat=$1&uid=$2&page=$3$4 [NC]
RewriteRule thumbnails-([a-z0-9]*)-([\-]?[0-9]*)\.html(.*) thumbnails.php?album=$1&cat=$2$3 [NC]
RewriteRule thumbnails-([a-z0-9]*)-page-([0-9]*)\.html(.*) thumbnails.php?album=$1&page=$2$3 [NC]
RewriteRule thumbnails-([a-z0-9]*)-([\-]?[0-9]*)-page-([0-9]*)\.html(.*) thumbnails.php?album=$1&cat=$2&page=$3$4 [NC]
RewriteRule thumbnails-([0-9a-z]*)\.html(.*) thumbnails.php?album=$1$2 [NC]
RewriteRule thumbnails-search-(.*)\.html(.*) thumbnails.php?album=search&search=$1$2 [NC]

RewriteRule displayimage-lastcom-([\-]?[0-9]+)-([\-]?[0-9]+)-([\-]?[0-9]+)-page-([\-]?[0-9]+).html(.*) displayimage.php?album=lastcom&cat=$1&pid=$2&msg_id=$3&page=$4$5 [NC]
RewriteRule displayimage-([a-z0-9]+)-([\-]?[0-9]+)-([\-]?[0-9]+)-([\-]?[0-9]+)-([\-]?[0-9]+)-([\-]?[0-9]+)\.html(.*) displayimage.php?album=$1&cat=$2&pid=$3&uid=$4&msg_id=$5&page=$6$7 [NC]
RewriteRule displayimage-([a-z0-9]+)-([\-]?[0-9]+)-([\-]?[0-9]+)-([\-]?[0-9]+)\.html(.*) displayimage.php?album=$1&cat=$2&pid=$3&uid=$4$5 [NC]
RewriteRule displayimage-([a-z0-9]+)-([\-]?[0-9]+)-([\-]?[0-9]+)\.html(.*) displayimage.php?album=$1&cat=$2&pid=$3$4 [NC]
RewriteRule displayimage-([a-z0-9]+)-([\-]?[0-9]+)\.html(.*) displayimage.php?album=$1&pid=$2$3 [NC]
RewriteRule displayimage-([0-9]+)\.html(.*) displayimage.php?pid=$1$2 [NC]

RewriteRule profile-op-([a-z0-9_]+)\.html(.*) profile.php?op=$1 [NC]
RewriteRule profile-([0-9]+)\.html(.*) profile.php?uid=$1$2 [NC]


a ta adresa co potřebuji aby se zobrazovala jak je : http://www.neco.com/index.php?ref=jmeno
Davex
Profil
Objevují se tu stále víc a víc záludnější otázky. Pokud jsem správně pochopil popsaný problém, tak ten by s těmito pravidly neměl vůbec nastat. Pravidla nic nikam nepřesměrovávají a index.php nepřepisují, takže by adresa s index.php?ref=jmeno měla normálně fungovat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0