Autor Zpráva
johnl
Profil
Dobrý den, mám menší probklém se serverem. Ve vnitřní síti všehno funguje tak jak má, s tím nemám žádný problém. Problém nastává když když se na server připojím z venku, nejde stáhnou žádný obrázek, stylopis ani nic podobného, jediné co server odesílá je HTML (php taky zpracuje)..

Místo stylopisu například odesílá:
ntity, *;q=0
Referer: http://90.***.**.**/web/
Cookie: PHPSESSID=p0sjojbf6d8l46jh793iipegh4
Cookie2: $Version=1
Connection: Keep-Alive, TE
TE: deflate, gzip, chunked, identity, trailers

deflate


Nevíe někdo kde by mohla být chyba.?
habendorf
Profil
Jaký server?
johnl
Profil
Apache 2.0
Davex
Profil
Problém se vyskytuje jen v Opeře nebo i v jiném prohlížeči? Restartovat PC jsi zkoušel?
johnl
Profil
Davex:
PC jsem restartoval několikrát, tuhle chybu mi to dělalo i v IE.. Problém bude asi závažnější, protože před chvílí mi PC několikrát skončil na modré obrazovce.. Když jsem apache vypnul tak se PC nevypíná.. Zkusím to teď odinstalovat a znovu nainstalovat..

//Ještě před tím prověřím PC antivirem jestli za to nemůže nějaký vir..
Davex
Profil
Ještě můžeš zkusit tohle: Apache/2.0.47 - nezobrazují se obrázky.
johnl
Profil
Tak jsem apache nainstaloval znovu a problém přetrvává, opět vše ve vnitřní síti funguje bez problémů, jen když se připojím z internetu tak to nejde..

Davex:
Obě dvě hodnoty co jsou v tom vlákně zmíněny mají hodnotu off..
Davex
Profil
Jen pro pořádek - v konfiguračním souboru Apache nesmí být řádky zakomentované (znakem # na začátku řádků):
EnableMMAP off
EnableSendfile off

Jsou zaznamenány nějaké chyby v error logu Apache? Vypadá to, že se posílají pomršené soubory - odpovídá jejich velikost na disku s velikostí zaznamenanou v sedmém sloupci access logu?

Krom toho máš na PC špatné datum, ale tím to nebude :-)
johnl
Profil
Davex:
Krom toho máš na PC špatné datum, ale tím to nebude :-)
To je věc která mě taky trápí, datum i čas se mi mění sám, ještě jsem nepřišel v čem je chyba, ale v PC žádný vir nemám (aspoň podle AVG)..
Myslíš že by tohle mohla způsobovat nějaká chyba na základní desce.?

Jen pro pořádek - v konfiguračním souboru Apache nesmí být řádky zakomentované
Nedošlo mi, že když je to v komentu tak to nefunguje, takže už jde všechno v pohodě.. Díky za pomoc.. ;-)
Davex
Profil
johnl:
„Krom toho máš na PC špatné datum, ale tím to nebude :-)“
To je věc která mě taky trápí, datum i čas se mi mění sám, ještě jsem nepřišel v čem je chyba, ale v PC žádný vir nemám (aspoň podle AVG)..
Myslíš že by tohle mohla způsobovat nějaká chyba na základní desce.?
Pokud máš v nastavení času zapnutou automatickou synchronizaci, tak by se měl čas jednou týdně nastavit správně, ale pokud se časem rozjede, tak může být vybitá baterie na základní desce (obvykle CR2032). Jinak AVG je jako antivir celkem na houby - doporučuji občas provádět sken pomocí jednorázového antiviru CureIT v nouzovém režimu.
johnl
Profil
Davex:
ok, díky.. S tou baterkou mě to taky napadlo, protože čas se opozdí až když vypnu a znovu zapnu PC..

jednorázového antiviru CureIT
Jmenuje se ten antivir "Dr.Web CureIT" nebo jsem našel něco jiného.?
Davex
Profil
johnl:
Jmenuje se ten antivir "Dr.Web CureIT"
To je on, umíš hledat dobře.
johnl
Profil
Davex:
ok, Díky za pomoc.. ;-) :-D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0