Autor Zpráva
deader
Profil
Zdravím,
možná je to blbost, ale jde nějak nastavit dns, aby v případě nedostupnosti hlavního hostingu použil jiný?
A myslíte, že je lepší dns u forpsi, u googlu nebo přímo u poskytovatele hostingu(termsnet)?
Dík za odpovědi.
deader
Profil
Teď jsem zjistil, že to nejde.
Ještě by mě zajímalo, jestli je lepší dns u forpsi, u googlu nebo přímo u poskytovatele hostingu(termsnet)?
NejakyTom
Profil
Pouzivam DNS u forpsi, bezproblemove nastaveni, bezproblemova funkcnost.
Jine servery jsem nezkousel, protoze jsem to nepotreboval, navic - kdyz nebude vyhovovat da se to prece zmenit :).
deader
Profil
Dík za odpověď. Já taky používám forpsi, ale zajímalo mě, jestli není třeba google rychlejší. Nevím jestli je to tím, ale před nedávnem jsem vytvářel zsrepubliky.cz u endory a použil jsem jejich dns. Teď jsem musel na endoru dočasně přesunout i svoje stránky pisarovic.cz, dns jsem však nechal u forpsi, protože už tam mám nastaven mail, a zdají se mi o dost pomalejší než zsrepubliky.cz.
NejakyTom
Profil
U te rychlosti nevim, podle me je nejvetsi zdrzeni na strasne klienta nez serveru (napriklad DNS serveru).
Kdyz ma klient dostatecne pripojeni tak stejne ceka na prohlizec nez danou stranku zobrazi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0