Autor Zpráva
Rocker007
Profil
Ahoj, zdravím. Nevím, jestli to patří zrovna sem, ale doufám, že ano. Mé stránky www.jockey-exclusive.cz mají podle podpory Otoman.cz problém s HTACCESS. Titulní stránky naběhne v pořádku, ale když chci jakkoliv pokračovat v prohlížení stránek trvá dlouho načítání a potom vyjede chyba 500 - chyba serveru. Na Otoman.cz mi napsali cituji: Smyčka při přesměrování

Server přesměrovává požadavky na tuto adresu sám na sebe a to takovým způsobem, které zabraňují jejich dokončení.

ktera je zpusobena nejkou chybou v rewrite pravidlech v souboru .htaccess
. Nevím, kde by přesně ta chyba mohla být.
Obsah htaccess:
<IfModule mod_rewrite.c>


RewriteEngine On
RewriteBase /shop

RewriteCond %{REQUEST_URI} oxseo\.php$
RewriteCond %{QUERY_STRING} mod_rewrite_module_is=off
RewriteRule oxseo\.php$ oxseo.php?mod_rewrite_module_is=off [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(\/admin\/|\/core\/|\/export\/|\/modules\/|\/out\/|\/setup\/|\/tmp\/|\/views\/)
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule !(\.html|\/|\.jpg|\.css|\.pdf|\.doc|\.gif|\.png|\.js)$ %{REQUEST_URI}/ [R=301,L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(\/admin\/|\/core\/|\/export\/|\/modules\/|\/out\/|\/setup\/|\/tmp\/|\/views\/)
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule (\.html|\/)$ oxseo.php




</IfModule>

# disabling log file access from outside
<FilesMatch "(EXCEPTION_LOG\.txt|\.log$|\.tpl$)">
order allow,deny
deny from all
</FilesMatch>

Nevidíte v tom vy nějakou chybu??? Díky moc.
Davex
Profil
Rocker007:
Nevím, jestli to patří zrovna sem, ale doufám, že ano.
Do databází to určitě nepatřilo.

URL http://www.jockey-exclusive.cz/shop/oxseo.php/ se přesměrovává samo na sebe. Zkus přídat k poslednímu pravidlu příznak [L].

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(\/admin\/|\/core\/|\/export\/|\/modules\/|\/out\/|\/setup\/|\/tmp\/|\/views\/)
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule (\.html|\/)$ oxseo.php [L]
Rocker007
Profil
Davex:
Bohužel, nic moc se nezměnilo. Nyní mi to hlásí zase chybu 404. Přehrál jsem to zcela nově staženou verzí a funguje to. Děkuju moc.
Rocker007
Profil
Nyní mám ale problém s administrací toho eshopu. Při rozkliknutí jakéhokoliv odkazu se mi objeví:
Not Found

The requested URL /shop/admin/offline.html was not found on this server.

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.octaviaklubteplice.cz Port 80
.
Nevím, proč v adminu potřebuje soubor offline.html, ale nahrál jsem ho tam a stále se nic neděje. Jinak on ten server octaviaklubteplice.cz byl vlastně můj první na tom hostingu a je to jakoby hlavní web toho hostingu. Nebo jak bych to nazval... Z něho jsem zkrátka objednával další hostingy.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0