Autor Zpráva
darebak
Profil *
Dobrý den,

chci se zeptat kde dělám chybu? Všechno se mi zobrazuje jak má, ale když si vytáhnu pomocí $_GET[ocas_url] tak se mi jako výsledek zobrazí php, ale má to být třeba "kukacka-dnesni"

RewriteRule ([a-z]+)/([a-z]+)/([0-9]+)/$ /vyhledej?ocas_url=$1&co=$2&najdi=$3 [L]


Děkuji za upozornění na chybu(y)
darebak
Profil *
Asi jsem to nepopsal srozumitelně, tak se pokusím to rozvinout aby to bylo srozumitelnější

Adresa je ve tvaru: http://neco.cz/kukacka-dnesni/knihy/22/
echo $_GET[ocas_url] ; // Má vypsat "kukacka-dnesni" Bohužel vypisuje "php (nechápu)"


At na to koukám jak chci, tak tam chybu nevidím, ale snad někdo uvidí :-)
darebak
Profil *
Může mi prosím někdo poradit??
Jan Tvrdík
Profil
darebak:
Nespamuj! Regulární výraz [a-z]+ neakceptuje pomlčku.
darebak
Profil *
a víte čím to nahradit?
darebak
Profil *
Ještě chci dodat, že je jedno jestli tam ta pomlčka je nebo není. Stejný výsledek (špatný "php") mi vyhazuje v obou případech.
darebak
Profil *
Vážně jediná rada, kterou tady dostanu je nespamuj?
darebak
Profil *
Potvrdilo se mi to čeho jsem se bál a co mi to komplikuje a to je to, že se mi tam plete koncovka .php (
RewriteRule ^([^.]+)$ stranky/$1.php
)

Ví někdo jak to udělat aby jsem dostal výsledek, který chci?
Davex
Profil
darebak:
Kdybys tu na sebe neustále neupozorňoval, tak bys už dávno dostal podrobnější odpověď. Chovej se prosím slušně. Řiď se radou [#4] a nastuduj si něco o regulárních výrazech.
darebak
Profil *
Jasný! Každý tu je chytrej a machruje snějakýma pravidlama, ale defakto poradit nikdo neumí. Podívejte se na prostoje moje a na prostoje trapnýho dotazu jaká je moje stránka. To si myslím, že mluví za vše. Částečně jsem svůj problém vyřešil, tak to vypadá, že si můžu říkat titulem Big programátor nad jpw :-)

Pro informaci: Já jsem na nic neupozornoval, ale snažil jsem se co nejlépe popsat svůj problém a to je rozdíl, ne? Nepíšete tady náhodou, že problém má být co nejlépe popsám? Když je popsán, tak člověk upozornuje a když neni, tak přinesl málo informací. Máte vtom bordel :-)

Mimo jiné si nepamatuju, že jsem se ptal na pravidla, ale jasně jsem položil jinou otázku.
johnl
Profil
darebak:
[#3] » „Může mi prosím někdo poradit??
[#7] » „Vážně jediná rada, kterou tady dostanu je nespamuj?

Já jsem na nic neupozornoval, ale snažil jsem se co nejlépe popsat svůj problém

Tyhle dva příspěvky absolutně doplňují tvůj problém.. hmmm..? :))


Každý tu je chytrej a machruje snějakýma pravidlama, ale defakto poradit nikdo neumí.
To že ti někdo poradí není žádná samozřejmost (nikdo kdo tomu rozumí zde v tuto chvíli třeba nemusí být, nebo ti nechce poradit právě kvůli tvému psaní), pokud tady chceš vykřikovat jak jsou všichni blbý že ti neporadí, nevybral sis nejvhodnější místo..
darebak
Profil *
Nechci vykřikovat nic :-) Přesně tenhle obsah jsem hádal, že budu číst :-) Každopádně jsem problém vyřešil a tím by jsem ukončil tohle vlákno.
Petr ZZZ
Profil
Každopádně jsem problém vyřešil
Nejsi tu sám, darebaku. Čtenáře by mohlo zajímat, jak jsi problém vyřešil.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0