Autor Zpráva
Creon
Profil *
Ahoj,
snažím se nainstalovat na svůj PC Apache a za žádnou cenu mi to nejde. Kdykoliv spustím instalaci, proklikám se pár okny a když se má server začít instalovat, spadne mi PC (vypne se a po pár sekundách se opět sám zapne), nevíte co s tím?

Uvítám jakoukoli radu.
ShiraNai7
Zkus XAMPP. Pokud ani ten nebude fungovat, viděl bych to na problém se samotným PC („vypne se a po pár sekundách se opět sám zapne“ - mi přijde jako celkem vážná reakce na instalaci apache).
Creon
Profil *
Ještě mě napadlo, že by mohla dělat problémy moje 64bit verze windows.
ShiraNai7
Mám právě XAMPP (obsahuje PHP, Apache a MySQL) pod 64 bitovými Windows 7 bez jediného problému.
Creon
Profil *
Já tedy nevím co dělám špatně, ale když chci zapnout Apache nebo MySql tak to nejde. Jen problikne running a konec.
Davex
Máš Windows 7? Zkoušel jsi spustit Apache jako správce nebo jako službu? Jsou nějaké chyby v souboru error.log a v systémovém/aplikačním event logu?
Creon
Davex:
Ano, mám Windows 7. Teď se mi Apache podařilo nainstalovat. Udělal jsem to tím, že jsem dal opravit potíže s kompatibilitou a hned šlo vše jak má. Bohužel, když teď Apache zapnu, dost často se mi PC vypne a ihned zapne. Nevím tedy kde může být ona chyba.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: