Autor Zpráva
kubas06
Profil *
Dobrý den,
prosím o radu, mám bohužel virtuální server u rightway.cz, nelze se nikam dovolat a nekomunikují, podařilo se mi alespoň zálohovat data, ale moje webová adresa nejede. Nelze se přes ssh přihlásit přes doménové jméno, jak jsem to vždy dělal, pouze přes IP adresu. Když do prohlížeče zadám IP adresu, web taktéž nefunguje. Jinak všechny aplikace na virtuálním serveru běží (ruby on rails, postgres, lighttpd, qmail, apod.), to by mělo být v pořádku. Jen nechápu, proč nefunguje doména (která je zaplacená) a kde by tedy mohl být problém. DNS záznamy by měly být také v pořádku. Web potřebuji rozjet alespoň na pár dní, než přejdu k jinému poskytovateli. Děkuji za jakoukoliv radu!
l564
Přes email komunikují, na otázku byla okamžitá odpověď
kubas06
Profil *
l564:
V tom případě nechápu, proč mi nebylo odpovězeno na dalších několik emailů a problémy nikdo neřeší !
Davex
kubas06:
Jen nechápu, proč nefunguje doména (která je zaplacená) a kde by tedy mohl být problém. DNS záznamy by měly být také v pořádku.
Pokud nefunguje doména, tak je většinou chyba v DNS. Pokud nenajede alespoň nějaká chybová stránka při zadání IP adresy serveru do webového prohlížeče, tak nejede webový server nebo je přístup blokován ve firewallu.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: