Autor Zpráva
zery
Profil *
zdarec,
1.
neustale dokola mam v logu:
[Fri May 13 11:25:49 2011] [error] [client 66.220.149.250] File does not exist: /home/mydomain/mydomain.cz/html/myfiles/media/img/1511655416.jpeg

v .htaccess mam toto a presto mi to vyhodi do logu a jeste do prohlizece error 404:
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule ^(.*)$ index.php

pritom na takovejhle spatnej odkaz to zabira a neloguje a roznou presmeruje:
File does not exist: /home/mydomain/mydomain.cz/html/pl

co delam spatne?
2.
musi byt mezi vice RewriteCond podminka [OR] nebo ne?
Davex
Profil
ad 1) Není zapnuté mod_rewrite
RewriteEngine On

ad 2) S příznakem [OR] se tyto podmínky složí do "není soubor nebo není adresář", což je pravda vždy a podmínky tedy postrádají smysl. Mělo by to být bez [OR].
zery
Profil *
ad 1.
RewriteEngine zapnuty mam.
Ale fakt je ten, ze jsem zapomel napsat, ze mam v podslozce /media/ taky .htaccess, kterej ho vypina. Kdyz ho smazu, tak uz to funguje. Kdyz jsem ale v /media/ nakopiroval stejny htaccess z rootu, tak uz to zase nejde.
ad 2.
a kdyz tam neni [OR] tak se to slozi jako AND? Nebo jak to je? Potreboval bych nejaky vysvetleni. Neni nekde nejakej zajimavej zdroj? Google vyplivne vsechno mozny, jenom ne to co by nekdo nekomu sam doporucil.
Davex
Profil
ad 1) Z dotazu není zcela zřejmé, kde je kořen webu a jaká je adresářová struktura. Chyba 404 by mohla být způsobena tím, že se skript index.php hledá jinde než se hledat má. Dá se tomu pomoci přidáním cesty ke skriptu. Nevím kde skript je, ale cesta může být vždy s lomítkem na začátku od kořene webu - např. /media/index.php nebo /index.php.

ad 2) Bez příznaku [OR] se podmínky skládají do logického součinu (AND).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0