Autor Zpráva
MartinM_93
Profil
Ahoj,
delam s CWS uz asi pul roku, ale jeste jsem neprisel na to jak ho vyuzit jako webovy server. Respektive nevim pres jakou IP se nekam dostanu, nebo jak to vlastne funguje. Na strankach autora jsem taky nic nenasel. Budu rad za tipy a rady od Vás.

Díky za odpovědi
Davex
Profil
Můžeš ho využít jako jakýkoliv jiný webserver na IP adrese localhostu http://localhost/ nebo http://127.0.0.1/, a nebo na IP adrese tvého počítače např. http://10.0.0.1/.
rosnatka
Profil *
Ahoj,

zničeho nic se nemohu připojit na CWS. Ani zde navrženými způsoby. Adrasu mám www.localhost.cz/web - jméno složky, která je na disku C:/CWS/http_docs). Přeinstaloval jsem ho, zkopíroval jsem soubory z webu, který chodí v poho; a nic. Furt "Not found - adresa /web/ je nenalezena" atd.
Davex
Profil
rosnatka:
Adrasu mám www.localhost.cz/web
Pro přístup na stránky umístěné na vlastním počítači použij adresu http://localhost/web/ nebo http://127.0.0.1/web/. Stále se opakuje chyba 404 Nenalezeno?
rosnatka
Profil *
Pane Davex, díky! Už to chodí. Mam ještě jeden prob, ale ten snad už teď bude vyřešenej. Souvisí to s tím, že přes ftp klienta zkopíruju html soubor (bla_bla.inc.php) ze serveru "venku" k sobě na CWS, soubor se zvětší asi o 1,5 MB. Když jsem ho upravil a poslal na server, webovky přestaly chodit. Nahrál jsem tam zpět zálohovaný originál a je to zas dobrý. Teď to snad bude ok, uvidíme.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0