Autor Zpráva
Pan X
Profil
Zdravím,
mám drobný problém. Pro práci na localhostu používám balíček XAMPP (apache, mysql, php, phpmyadmin atd...). Používám ho již hodně dloho a nikdy s ním nebyli problém. Včera sem si ale omylem vymazal konfiguraci apache a musel jsem se xampp přeinstalovat.
Instalace proběhla ok, akorám mám problém se spuštěním apache. Když kliknu na tlačítko start

ERROR: Apache service not started [-1]

Když si nechám zobrazit služby ve winech tak Apache je nainstalovaný a manuálně jako služba spustit jde. Stejný problém je i když se snažím přes xampp control panel vypnout. Hodí stejnou chybu, ovšem manuálně ve službách vypnout jde....

Mohl by mi někdo poradit co s tím?

Předem díky
Davex
Profil
Asi bych v Control Panelu XAMPPu zkusil odregistrovat a znovu zaregistrovat služby (odškrtnout „Svc“, ukončit CP, znovu spustit a zaškrtnout).
Pan X
Profil
TO jsem zkusil, akorát to pípne a zase se to zaškrtne... ani přeinstalování nepomohlo
Davex
Profil
Pak bych zkusil hledat, zda tu chybu měl ještě někdo další a jaké jsou možnosti řešení.
Pan X
Profil
Díky už se mi to podařilo vyřešit, vymazal jsem si službu apache z registru a nechal do něj načíst znovu s novou instalací xamppu.... díky za pomoc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0