Autor Zpráva
davef6
Profil
Dobrý den,

v určité chvíli, aniž bych dělal nějaké změny na webu se mi po překlikávání stránek občas objeví chyba v Chrome: Chyba 324(net::ERR_EMPTY_RESPONSE): Server ukončil spojení, aniž by odeslal jakákoli data.

Je to chyba serveru? Případně bych poprosil o radu jak toto řešit. Díky

Moderátor Davex: Titulek „Server ukončil spojení“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Davex
Profil
davef6:
Pokud se chyba objevuje pouze v jednom prohlížeči, tak je pravděpodobné, že je to problém tohoto prohlížeče a nikoliv serveru. Vypadá to jako známý problém s Chrome, který má víc lidí a někomu občas nějaké řešení pomůže.
davef6
Profil
Děkuji za odpověď, ale problém se vyskytuje ve všech prohlížečích, ale v jiné podobě, např. v podobě bílé stránky a web se nenačte vůbec. Ale jak říkám je to jen jednou za čas.
Davex
Profil
davef6:
Na webserveru může být omezeno počet současných připojení nebo počet běžících skriptů najednou. Pokud je web na freehostingu, tak může být webserver přetížen. Stává se tak i přes jiné internetové připojení z jiného počítače?
davef6
Profil
Máme vlastní server u forpsi, tu nejlepší variantu co nabízejí, tak o přetížení by neměla být řeč, ale vyskytuje se to teprve krátkou dobu a začalo to z ničeho nic. Ostatní weby na tom serveru fungují bez problému, ale chyba např. která by mohla nastat při aktualizaci některých stránek toho webu je vyloučena, v toto období se na webu nic nedělalo. Je to pro mě záhada. Někde jsem četl že by to mohla být chyba třeba php verze, ale tomu také moc nevěřím.
Davex
Profil
Jsou nějaké chyby v error.log? Někdy to může způsobovat gzip komprese - zkus jí vypnout a pozorovat co to udělá.
davef6
Profil
error.log naleznu kde? děkuji za odpověď
Davex
Profil
Pokud budu předpokládat, že na webserveru běží Apache pod Linuxem, tak záleží na distribuci a nastavení. Většinou bývá error.log v adresáři /var/log/apache2/ nebo /var/log/httpd/.

Při té příležitosti by se také mělo zkontrolovat, zda si systém na něco nestěžuje v systémovém logu /var/log/syslog a jestli je k dispozici dostatek volných systémových prostředků (uptime; free; df).
sabina
Profil *
Dobrý den, pročítám všechny mořné a nemožné diskuze na netu o chybě 324. Ale všichni píší,že se jim chyba zobrazuje jen občas a ne na všech stránkách. Ale já zapnu Google Chrome a hned se mi tam objeví zpráva: Nebyla přijatá žádná data. Na Exploreru se chyba zobrazuje,že se jednoduše připojení nezdařilo. Ale spustím i skype,icq. Jelikož jsem laik,vůbec nevím,jak to řešit. Dokázal by mi někdo poradit? Sabina
jan99
Profil *
Zdravim, pred chvilkou sem resil stejny problem a vylucovaci metodou sem zjistil ze je to zpusobeno kusem PHP kodu:

if(!$a = fwrite(..)){

}

nahradil sem to za:

f(file_put_contents(..)){}

a ted uz je vsechno v cajku,.. tak snad to nekomu pomuze


*if(file_put_contents(..)){}

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0