Autor Zpráva
Petr Hybčák
Profil *
Dobrý den, IIS mi při pokusu o spuštění jakéhokoliv PHP scriptu (tzn. zavolání php-cgi.exe) vypíše tuto chybu



přitom ještě před nedávnem mi vše chodilo korektně, žádné změny jsem neprováděl. Zkusil jsem nejdříve reinstall Zendu, potom i celého IIS a Zendu, ale nepomohlo to.
Děkuji za rady.
Davex
Profil
Pokud jsi žádné změny neprováděl, tak je to divné. Co je za chyby v tom jejich „protokolu událostí“?
DoubleThink
Profil *
PHP by mělo mít ještě i vlastní textový log, tam by ses mohl dozvědět, proč CGI skončilo předčasně.
Petr Hybčák
Profil *
Error z...

PHP logu
[24-Nov-2011 21:15:25] PHP Warning:  Invalid CRT parameters detected in Unknown on line 0


Zend Optimizeru
Thu Nov 24 21:15:25 2011: [ Zend Optimizer+ (3528) Fatal Error] Unable to write base address


IIS logu
2011-11-24 20:15:25 127.0.0.1 GET /scriptz/info.php - 80 - 127.0.0.1 Mozilla/5.0+(Windows+NT+6.1;+WOW64;+rv:8.0)+Gecko/20100101+Firefox/8.0 500 0 4294967294 3724
Davex
Profil
Asi to dělá ten Zend Optimizer. Možná ho pomůže vypnout nebo vyzkoušej PHP v minimální konfiguraci a postupně přidávat rozšíření.
Petr Hybčák
Profil *
To je bohužel nevypnutelná část celého Zend Serveru.
Davex
Profil
Petr Hybčák:
To je bohužel nevypnutelná část celého Zend Serveru.
Optimizer+ mi normálně vypnout jde.

Možná také pomůže workaround na starší verzi 4.x http://kb.zend.com/index.php?View=entry&EntryID=454.
Petr Hybčák
Profil *
Zkoušel jsem tehdy všechno možné, až jsem to nechal být a testoval na ntb. Dnes jsem po dlouhé době zkusil nějaký ten script otevřít a zpracoval se v pořádku... To už je víc nepředvídatelné, jak ženy. A to jsem si kdysi namlouval, že PC nikdy tolik zlobit nebude a že to budu mít pod kontrolou. Jaká naivita (-:

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0