Autor Zpráva
Fisak
Profil *
zdravím... bohužel když napíšu do adresy www.adresa.cz/?stranka=neco&akce=neco2&d=neco3 tak mi to napíše "404 - Stránka nebyla nalezena" ovšem když napíšu www.adresa.cz/?stranka=neco&akce=neco2 tak se stránka normálně vypíše. Může mi pls někdo pomoci popř přepsat htaccess ?? předem díky...

Obsah .htaccess:
Options -Indexes
php_flag register_globals on
php_flag display_errors on
RewriteEngine on
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_URI} !\.[[:alnum:]]+$
RewriteRule ^(.+[^/])$ /$1/ [R=301]
RewriteRule ^([^/]+)/([^/]+)?/?([0-9]+)?(-[^/]+)?/?$ /?stranka=$1&akce=$2&d=$3
Fisak
Profil *
ještě edit ... při www.adresa.cz/?stranka=neco&akce=neco2&d=neco3 je to v pořádku ale při www.adresa.cz/neco/neco2/neco3/ to nefachá ale při www.adresa.cz/neco/neco2/ to jde ...
Davex
Profil
Třetí a čtvrtý volitelný podvýraz v druhém přepisovacím pravidle vyžaduje za třetím lomítkem v adrese číslo nebo pomlčku na začátku. Adresa www.example.com/neco/neco2/0123456789-neco3/ by měla projít, číslo předat parametru d a neco3 zahodit.

Kromě toho by asi by bylo lepší, kdyby se skriptu předala celá cesta a rozdělila až v něm.
Fisak
Profil *
ok ok tak já to vyřešim tak že dam před to 0- a pak substr(get, 2) to by mohlo jít ne ?? :D
Fisak
Profil *
jooo zádrhel :D:D v tom 3 parametru můžou bejt jen znaky takže pokud tam napíšu "0-neco" tak mi to vypíše jen "0"
Fisak
Profil *
problém je v tom že za ten třetí parametr musim dosadit text... neni tam žádný id nebo nějaké číslo které bych použil...
Davex
Profil
Když tam potřebuješ text, tak si jen oprav ten regulární výraz, aby nevyžadoval číslo.

Třeba na:

RewriteRule ^([^/]+)/([^/]+)?/?([^/]+)?/?$ /?stranka=$1&akce=$2&d=$3 

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0