Autor Zpráva
Pvl96
Profil *
Ahoj, potreboval bych poradit kde delam chybu. Snazim se o nasledujici:

mam napriklad adresu http://www.web.cz a nebo http://cokoliv.web.cz a rad bych, aby at uz se jedna o www, nebo o cokoliv jineho, tak se to presmerovalo do urceneho adresare, prozatim se mi nedari.

Zde je kod, na kterem pracuji:

RewriteEngine On

 RewriteCond %{ENV:REDIRECT_STATUS} ^$
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(.*)?web\.(cz) [NC]
RewriteRule ^(.*)$ /shop/$1 [L,QSA]
Davex
Profil
Když se to nedaří, tak se zobrazí nějaká chyba, nepřesměrovaný web nebo něco jiného?
Pvl96
Profil *
Funguje to pouze, pokud mam adresu www.web.cz, pak se mi to do adresare presmeruje. Pokud ale pouziji cokoliv.web.cz, tak misto presmerovani se do adresare shop mi to hodi chybu, konkretne:

Not Found
The requested URL /aa was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Davex
Profil
Stránky na subdoméně cokoliv.web.cz se pravděpodobně načítají z jiného adresáře než pro www, a proto se tato pravidla nebudou vůbec provádět. Fungovat to může jen ve společném datovém prostoru.
Pvl96
Profil *
A tento spolecny prostor mi musi udelat spravce hostingu, ze? Zkusim napsat na podporu, co mi na to odpovedi.
Miloš888
Profil *
Zdravím,

potřebuji udělat přesměrovaní když někdo zadá doménu aby byl přesměrován do adresáře. Zkoušel jsem zde uvedený zápis ale nefunguje mi ani nevypisuje žádnou chybu. Zkoušel jsem ještě tyto dva ale se stejným výsledkem. Kde dělám chybu? Díky.
Miloš

RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/domena.com/adresar/
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www.)?domena.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ /domena.com/adresar/$1


RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www.)?domena\.cz$
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/adresar/
RewriteRule ^(.*)$ /adresar/$1
Davex
Profil
U těchto dvou pravidel není na začátku zapnuté RewriteEngine On a pokud se má opravdu přesměrovat, tak za pravidly RewriteRule chybí příznak [R].
Miloš888
Profil *
Díky za pomoc. RewriteEngine On jsem sem pouze nezkopíroval jinak jsem ho tam měl. Chybělo tam [R].

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0