Autor Zpráva
Utme
Profil *
Dobrý den, mám počítač s windows serverem 2003 a mám nainstalovanou službu IIS. Mohl by mi někdo poradit kde a jak mám nastavit ip adresy aby mi to fungovalo?
Davex
Profil
IP adresu lze zadat v nastavení síťového připojení. Musí se zvolit nějaká vhodná ze stejné sítě, kterou nepoužívá jiné připojené zařízení.
Utme
Profil *
když zadám do prohlížeče ip počítače( 192.168.1.36) tak mi to stránku načte, ale když dám www.*****.cz tak mi to načte stránku mého routeru. nevíš co můžu mít špatně?
Krakatoa
Profil
Utme:
Na routeru port 80 nasměrovat na tvůj PC a stránku routeru dát na jiný port.
Utme
Profil *
v nastavení routeru sem dal NAT - virtual servers a přidal sem port 80 a napsal ip svého pc a po potvrzení mi to napsalo: "Since port 80 is used, the DSL router. WEB server port will be moved to 8080."s toho sem pochopil, že router bude pořád na portu 80 a web server na 8080, ale jak mám nastavit, aby se ten router port změnil na jiný port,popřípadě na jaký?
Davex
Profil
Utme:
jak mám nastavit, aby se ten router port změnil na jiný port,popřípadě na jaký?
Mělo by to být popsané v uživatelské příručce k tvému routeru. Nejčastěji se přehazuje administrace routeru na port 8080, ale můžeš si zvolit skoro libovolný port, který nezapomeneš a je volný.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0