Autor Zpráva
Tirus
Profil
Potřeboval bych poradit, jaké moduly pro PHP doporučujete zapnout? Jedná se mi o přístup k MySQL a MSSQL, CURL mb_string, apod..

Následně v php.ini co mi doporučujete jak nastavit pro správný chod? zatím tam mám doporučené ini a upravený errory...

to co mám zatím povolené apod. je vidět zde
phpinfo()
Davex
Profil
Tirus:
jaké moduly pro PHP doporučujete zapnout?
Jen ty, které se budou ve skriptech využívat.

Následně v php.ini co mi doporučujete jak nastavit pro správný chod?
Pro univerzální použítí bych klidně zapnul short_open_tag a chyby PHP zaznamenával do souboru (error_log) pro pozdější analýzu.
Tirus
Profil
děkuji, ale abych pravdu řekl, nevyznávám se v těch modulech

short_open_tag jaký je v tom rozdíl? jen to že mohu využívat <? ??
Davex
Profil
Tirus:
děkuji, ale abych pravdu řekl, nevyznávám se v těch modulech
Já zase nevím, které budeš potřebovat. V dokumentaci je celkem pěkně popsané k čemu jsou dobré.

Já obvykle z těch tvých zapnutých nepotřebuji fileinfo, intl, ldap, mssql, odbc, pdo_dblib, pdo_odbc, pdo_sqlite, phar, sqlite3, wddx a xsl, ale někomu se to může hodit.

jen to že mohu využívat <? ??
Přesně tak, znám jenom jeden důvod proč to zakazovat a ten jde snadno vyřešit jinak.
Tirus
Profil
takto mi byl dán ten server :) .. raději nic odebírat nebudu.. jede tam i mail server apod...

divné je jen to, že když jsem použil mssql_connect() apod, tak pro mssql_num_rows() mi to vždy vrátí 0 nebo false i když tam jsou záznamy (zkusím si SQL dotaz skrze management studio)...


"Přesně tak, znám jenom jeden důvod proč to zakazovat a ten jde snadno vyřešit jinak."
toto myslíš jak a přesněji co myslíš?
Davex
Profil
Myslím to tak, že obvykle není důvod k vypínání krátké otevírací značky <?, takže bych v naprosté většíně případů short_open_tag nechal na On.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0