Autor Zpráva
CZghost
Profil
Chtěl bych se zeptat na nutnost kopírovat obsah souboru .htaccess pro nižší adresář v hierarchii? Chystám se předělávat web, chci ochránit PHP SDK skript Facebooku před případným se dostáním do adresáře (sice mám vypnuté procházení adresářů, ale kdyby náhodou to selhalo) s tímto skriptem nutným pro doplňky Facebooku jako je tlačítko "To se mi líbí" a sdílení, komentáře nebo FB page feeds...

Rád bych vás tímto chtěl také poprosit o test návštěvnosti stránek (chci tím říct, jak se vám stránky líbí), až budou stránky opět v provozu...

Stránky naleznete na adrese CZghost.IC.cz.
Kcko
Profil
Není, sub-adresáře dědí nadrazený.
CZghost
Profil
Já jsem to myslel poněkud jinak: chci vytvořit nový .htaccess soubor, který mi zakáže přístup do adresáře, v němž se nachází. Tak se ptám, zda musím zkopírovat obsah souboru .htaccess z nadřazeného adresáře, který chci zachovat nebo stačí jen zakázat ten přístup.
Davex
Profil
Do souboru .htaccess ve vnořeném adresáři dej jen nastavení, která chceš změnit nebo znova nastavit.
CZghost
Profil
Děkuju, to mi bohatě stačí ;)

Až budou moje stránky opět v provozu, byl bych rád za každý komentář k designu stránek (klidně můžete využít i komentáře Facebooku, které se chystám implementovat)
Jsem i na IRC: kanál #czghostsarena na QuakeNET.org. Zde je však potřeba znát angličtinu, neboť kanál byl vytvořen na mezinárodní síti...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0