Autor Zpráva
kolemjdouci2012
Profil *
Dobrý den,

rozhodl jsem se nainstalovat php5 na svůj stroj. Vše funguje php stránky jedou, ale občas když ho restartuju tak hlasí tyto chyby:







Ale když jsem se koukal do své složky tak všechny tyto knihovny tu jsou / existují, není chyba třeba v php.ini?
Davex
Profil
Ty chyby jsou hlášeny při vypnutí nebo zapnutí? Pokud ty knihovny existují, tak by mohly být v jiných verzích než je příslušné PHP rozšíření očekávají, a proto se je nepodaří nahrát.

Nebo se u nich uplatňuje nějaké zabezpečení operačního systému, které blokuje nahrávání knihoven stažených z internetu. Ale tvůj operační systém neznám, takže si tím nejsem jistý.
kolemjdouci2012
Profil *
Přikládám informace:

- Windows 7; 64 bit
- PHP5 for Windows 7 64bit

Soubory nebyly nějak přepisovány, byl 1 čistá instalace stažena z webu php.net
Davex
Profil
Ale čistá instalace z php.net neobsahuje soubory libcs.dll, fbclient.dll a oci.dll, nebo ano? Ve 32 bitové verzi nejsou určitě.
kolemjdouci2012
Profil *
Ano, koukám že to tam opravdu nemám. A nevíte kde to mohu sehnat, hledal jsem na google a nic jsem nenašel.


Vyřešeno, na jednom foru se psalo že je dobré stáhnout si XAMPP a z toho příslušné soubory vzít. Udělal jsem a zatím žádný hlaška při restartu php-cgi.exe se neprojevila. Známá dobrá rada: Nauč se hledat.! Děkuji pěkně
Davex
Profil
Potřebuješ vůbec k něčemu rozšíření pro databáze Sybase, Firebird a Oracle? Nebylo by lepší zakomentovat jejich nahrávání?
kolemjdouci2012
Profil *
Dobře zakomentováno, je fakt že je to k ničemu

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0