Autor Zpráva
Kubo2
Profil
Dobrý,
stáhnul jsem si WAMPSERVER (64 bitov & PHP 5.3) 2.2E na Windows, normálně jsem ho nainstaloval, a při spuštění to háže chybu:
Exception Exception in module wampmanager.exe at 000F15A0.
Could not execute run action:
.

Mám to celé odinštalovat a nainštalovat znovu? Nebo co mám udělat?
Poraďte mi prosím.
Tori
Profil
Zkuste tohle řešení, vypadá to, že pomohlo více lidem: http://forum.wampserver.com/read.php?2,71125
Kubo2
Profil
Tori:
Vypadá to tak, že si budu muset naištalovat 32bitovú verziu. C++ visual je kompatibilné len 32bitové, takže tuhle verziu wamp budu muset odinštalovat a odmazat. Jinak díki za ten odkaz, dost mi to pomohlo, ještě napíšu, či to funguje.
Tori
Profil
Kubo2:
Jinak díki za ten odkaz
Fakt neni zač, hodila jsem do googlu tu chybu + "wamp error" a tohle řešení se opakovalo v prvních asi 4 odkazech. ;)
Kubo2
Profil
Tori:
hodila jsem do googlu tu chybu
;) Pripadám si smiešne - to som mohol urobiť aj ja

Už server beží akurát teraz sa v ňom neviem zorientovať...
Vždy keď sa pokúšam cez localhosta dostať niekam na nejakú stránku, vyhodí mi to, že stránka nie je dostupná...
Kubo2
Profil
Prosím Vás, neviete o nejakom ucelenom návode k používaniu WAMP?

neviem si s tým rady, asi prejdem na easy-php, yuhu o tom napsal cely navod, mel by som to pochopit.
LaMMa
Profil
Kubo2:
Vždy keď sa pokúšam cez localhosta dostať niekam na nejakú stránku, vyhodí mi to, že stránka nie je dostupná...
A nastavil si si správnu cestu k adresáru so súbormi webu? Wamp->Apache->httpd.conf a položky DocumentRoot "c:/wamp/www/tvoj_web/" a <Directory "c:/wamp/www/tvoj_web/">. Cestu si zmeň ako potrebuješ a potom si v podstate nakonfigurovaný. Nezabudni po zmene dať reštartovať všetky služby. Možno ešte pozapínať v php nejaké moduly, ale to všetko ide klikaním cez wamp v taskbare.
Kubo2
Profil
LaMMa:
Díky, ale nakonec jsem to vyřešil instalací easyPHP, teď mi úplně všechno funguje. Akorát v konfiguráku je strašne vela komentářů, a nemají žádný smysl. Můžu ich smazat?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0