Autor Zpráva
fleury16
Profil
Zdravím,
nainstaloval jsem si EasyPhp 12. Když to otevřu a rozjedu tak mě hlásí že vše jede jak má jak Apache tak Mysql.
U Apache tomu tak skutečně je a zvládá interpretovat php kód, nicméně je problém s Mysql přesněji s phpmyadmin, při spuštění se mě vypíše tato hláška:

Objekt nenalezen!

Požadované URL nebylo na tomto serveru nalezeno. Pokud jste zadal(a) URL ručně, zkontrolujte, prosím, zda jste zadal(a) URL správně, a zkuste to znovu.

Pokud si myslíte, že toto je chyba serveru, kontaktujte, prosím, webmastera.

Error 404

127.0.0.1
Apache/2.4.2 (Win32) PHP/5.4.4


Jednou už jsem tento problém měl u předchozí verze, nějak jsem to spravil, ale už nevím, jak prosím tedy o pomoc, díky
fandaa
Profil
fleury16:
U starších verzí se tuším kopírovala složka s phpmyadminem (ve složce modules) do složky www, alespoň já to tak vžycky dělal. Přístup potom přes localhost/phpmyadmin.
fleury16
Profil
díky jenom sem si přepsal cestu a dal do záložek a pohoda díky :)
Matroš
Profil *
Mám stejný problém, prosím jak to nastavit aby PhpMyAdmin šlapal? :-(


Tak ano, skutečně po zkopírování složky s PhpMyAdminem z modulů do složky localwebu (dříve složka www) PhpMyAdmin funguje.
Teď se chci ale zeptat, jestli jde nějak přepsat odkaz přímo v Easy, když jdu přes Configuration -> PhpMyAdmin (CTRL + Y), tak aby se otevřela stránka localhost/phpmyadmin a ne ta přednastavená (http://127.0.0.1/home/mysql/), na které to nefunguje.
Děkuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0