Autor Zpráva
proxxx
Profil *
Ahojte potreboval by som pomoct s konfiguraciu EasyPHP ... snazim sa rozbehat jednoduchy skript, ktory pomocou XSLT transofrmacie prevedie XML dokument do HTML kodu, avsak EasyPHP mi vypisuje chybu

Fatal error: Class 'xsltprocessor' not found in D:\www\xml\xsltpriklady.php on line 12

podla toho co som nasiel na internete som mal v php.ini odstranit bodkociarku pred prikazom extension=php_xsl.dll to som aj urobil no moju chybu mi to neodstranilo..
taktiez ked si otvorim cez localhost zakladnu stranku EasyPHP a dam si zobrazit Configuration File stale mam bodkociarku pred prikazom extension=php_xsl.dll pritom v php.ini uz davno ta bodkociarka nieje...neviete mi poradit ako tento problem vyriesit?
Za vsetky rady vopred dakujem.
Mike8748
Profil
proxxx:
a nemáš v systému více souborů php.ini? splácaniny typu EasyPHP to často dělají že php.ini nakopírují na více míst.

když si zobrazíš výpis phpinfo(), tak tam najdeš cestu k načtenému php.ini, opravdu si upravil ten? (často lidi upravují INI v adresáři EasyPHP, ale je použit soubor ze složky Windows)
proxxx
Profil *
Mike8748:
Dakujem presne tam bola ta chyba, bol nacitavany php.ini, ktory sa nachadzal v inom adresari...po jeho prepisani uz vsetko bezi ako ma...este raz dakujem.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0