Autor Zpráva
Amdl
Profil *
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Mám doménu a tedka jsem si k ní sehnal i webové stránky, které poběží na hostingu jiné společnosti než u které mám doménu, hlavně kvůli konfiguraci serveru. Plánuju zřídit si hosting u endora.cz a chci se zeptat jak se do dělá s přesměrováním. Poskytovatel mojí domény mi řekl, že by nebyl problém s přesměrováním, jenom mu řeknu IP adresu serveru na kterém budou ty stránky.
No a tedka se chystám vyplnit objednávku, ale problém je v tom, že po mě chtějí abych si vytvořil nějakou doménu a i jí potom budu platit. Tak se chci zeptat, jak se tohle řeší v praxi, jestli je možné zřídit si hosting bez domény a jenom provést přesměrování, nebo jestli třeba si musím tu doménu založit, ale přijde mi zbytečné platit za něco co se stejně nepoužije. Popřípadě neporadili byste mi nějaký hosting kde to jde? Nebo nemáte zkušenosti u té Endory?
Děkuji za rady
Davex
Profil
Stačí si pořídit samotný webhosting a u domény nastavit DNS záznamy na IP adresu hostingu. Odkaz na řešení přesně tvého problému je na úvodní stránce Endory, takže se stačí jen trochu rozhlédnout.
Amdl
Profil *
Díky za odpověď, ale pořád nechápu jak to udělat prakticky. Vpravo nahoře je tlačítko Chci založit hosting zdarma a po kliknutí to po mě chce nějaké fakturační údaje a je tam tabulka s cenou a tam je Registrace domény 199Kč.
Nikde jsem tam nenašel jak založit hosting bez založení domény
Mike8748
Profil
Amdl:
stačí klik na "Chci založit hosting", a pak vybrat "Založit doménu 2. řádu" (nad výběrem hostingového programu)... pak zmizí fakturační údaje, a cena za doménu, a bude se řešit jen hosting
Amdl
Profil *
Aha díky za pomoc

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0