Autor Zpráva
Kubo2
Profil
Dobrý deň,
mám taký malý problém. Chcel som si na webe urobiť trvalé presmerovanie domény kubo2.wz.sk/ na kubo2.wz.sk/index.php pomocou nasledujúceho zápisu:
Redirect 301 / http://kubo2.wz.sk/index.php?rw=1
ale nanešťastie sa mi to zacyklilo. Niekoľkokrát to presmerovalo na adresu kubo2.wz.sk/index.phpindex.phpindex.php+ a teraz to hádže chybu 500.
Potom som odstranil tento riadok z .htaccess-u, ale cyklilo sa to ďalej. Prosím, nevie mi poradiť ako zrušiť platnosť tohoto príkazu?
Kajman
Profil
Smazání stačí. Zkuste to v jiném prohlížeči. Ten, ve kterém jste to testoval, si nejspíše 301 pamatuje.
Joker
Profil
Kubo2:
Chcel som si na webe urobiť trvalé presmerovanie domény kubo2.wz.sk/ na kubo2.wz.sk/index.php
To ovšem nedává smysl, přesměrovat doménu na její vlastní indexový soubor.
Ten by se přece při zadání domény měl načíst tak jako tak.

ad Kajman, ještě je další možnost, že to způsobilo nějaké přesměrování v tom PHP. Protože se mi nezdá, že by uvedená direktiva vyrobila tenhle efekt.
Kubo2
Profil
Kajman:
Zkusil jsem to v trech a stale to takhle blbne. Ja uz nevim, co s tim.
Kubo2
Profil
Už jsem to vyřešil! Smazal jsem .htaccess ;-)
No, teď ho asi zanalyzuju a budem pátrat, kde byl problém...
Jinak děkuji vám.


Joker:
Ovšem tobě musím poděkovat za skvělý nápad. V php umím o dost líp, tak bych mohl udělat ten redirect v php a testovat pritom promennou GET rw :-) Moc díki
Tomaso
Profil
To budeš mít asi nejlepší přesměrovávat v PHP přes Header:
header('Location: /index.php');    
Pokud by se to řešilo redirecty v apachi, tak by to chtělo dát podmínku, co nepřesměrovávat (v tomhle případě ten index.php), jinak je to cyklení jasný.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0