Autor Zpráva
MyShare
Zdravím v poslednom čase mám problém s Xamppom 3.1.0 všetko sa nainštaluje správne aj sa spustí panel ale pri inštalácii a spustení apache mi vyhodí chybu access violation at address 005abefe in module xampp-control.exe read of adress 00000042

Nikdy predtým mi to nerobilo tak som prečistil celý komp odinštaloval skype atď... ale nič stále tá istá chyba...
Mal už niekto podobný problém a vyriešil ho?
pozeral som aj fórum xampp no nedokážem vyriešiť ten problém nie som na to stavaní :)
ale fakt nikdy to takto nezlobilo.

Všetky vopred ďakujem za každú pomoc/radu.
Camo
Pred nedávnom som inštaloval Apache a PHP na Windovse. Skús to inštalovať osobitne. Nieje to až také zložité.
Tu je Apache
tu PHP
a tu MySQL
S Apache a PHP ti hádam pomôžem ak budem vedieť. MySQL si už moc nepamätám, ale nainštaloval som ju, tak to asi možné je....
Joker
MyShare:
Neznám ten balík, ale nemůže být problém třeba 32-/64-bitový systém?

pozeral som aj fórum xampp no nedokážem vyriešiť ten problém nie som na to stavaní :)
Nenašel jste nic k tomu problému, nebo našel, ale nepochopil řešení?
(Jestli našel, ale nepochopil, bylo by fajn přihodit odkaz.)

Já zkusil text chyby hodit do Googlu a našel toto.
Doporučují tam jednak zkontrolovat, jestli se control panel spouští s administrátorskými právy a jednak jestli nějaká jiná aplikace neblokuje port 80 příkazem
netstat -o -n -a
(a hledat "local address" 0.0.0.0:80 nebo 127.0.0.1:80)
MyShare
Joker:
Zdravím už som to vyriešili zmenou portu namiesto 80 som dal 81 lenže teraz namiesto localhost v prehliadači zadám localhost:81 ale funguje

Nenašel jste nic k tomu problému, nebo našel, ale nepochopil řešení?
Nepochopil som riešenie ale to je jedno teraz...
Martyscz
Profil *
Díky za tip ohledně portu. Už to jede :)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: