Autor Zpráva
ja99
Profil *
Zdravim, chtel bych se zeptat jak zabezpecit localhost pro pristup z venku.

Tedka kdyz spustim localhost a napisu do prohlizece svoji ip tak se zobrazi prihlasovaci stranka routeru ktery je nainstalovany nejspis nekde u providera.

Dalsi router máme tadu doma ktery zajistuje privatni domaci sit.. Zajímá me pokud by byl nekdo zvedavy napr. technik u providera jestli se dostane na muj localhost nebo se mu taky zobrazi nejaka prihlasovaci stranka domaciho routeru pres kterou ho to nepusti??

Diky
Joker
Profil
ja99:
Zajímá me pokud by byl nekdo zvedavy napr. technik u providera jestli se dostane na muj localhost nebo se mu taky zobrazi nejaka prihlasovaci stranka domaciho routeru pres kterou ho to nepusti??
Dostane se na router, protože ta IP adresa je IP adresa routeru (respektive router má dvě IP adresy, LAN a WAN, takže WAN IP adresa).

Aby se na webserver dostal někdo zvenku, musel byste na routeru nastavit přesměrování portu 80 na ten počítač s webserverem. Jen si pak nejsem úplně jistý, jestli by to nekolidovalo s tou administrací routeru.

Anebo se samozřejmě na webserver dostane jiný počítač v místní síti (LAN), když zadá LAN IP toho počítače s webserverem.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0