Autor Zpráva
qwert
Profil *
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Zákazník si koupil systém v ASP a chce ještě webové stránky s administrací. to bych chtěl napsat v php a použít mysql databázi, ASP moc neumím...Takže se chci zeptat jestli by šlo založit si hosting pro ASP třeba u aspone.cz a potom php hosting pro ty stránky třeba na endoře. tam bych si založil i doménu, například pokus.cz a poddoméne portal.pokus.cz by byla přesměrována na ten ASP hosting. půjde to? lze přesměrovat poddoménu? nevím jak by se to dalo jinak řešit, nemám s tímhle moc zkušeností.
Díky za radu
Davex
Profil
qwert:
Ten systém je v ASP nebo ASP.NET?

Jde to udělat nastavením DNS záznamů pro každé jméno na jinou IP adresu, ale nebylo by jednodušší pořídit jeden hosting, který umí PHP i ASP.NET?
qwert
Profil *
je to ASP.NET...a poradíte mi nějaký hosting, který umí oboje?
Davex
Profil
Nemám s nimi zkušenosti, ale tuším, že aerohosting.cz by měl umět v lepších programech oboje a možná ještě qsh.eu nebo Forpsi. Bude to asi mít nějaká omezení, že třeba nebude možné používat .htaccess, mod_rewrite apod.
qwert
Profil *
děkuji za pomoc, ale pořád nevím jak přesně to funguje,třeba na tom forpsi...objednám si ASP.NET hosting a PHP hosting a nějakou doménu a poddoménu potom nastavím na ten ASP?
Davex
Profil
Můžeš objednat ASP.NET hosting kdekoliv a PHP hosting kdekoliv. Potom u domény nastavíš v DNS záznam typu A na IP adresu webserveru PHP hostingu a u subdomény záznam typu A na IP adresu ASP.NET hostingu.

Nebo si objednáš jeden webhosting, kde je možné na stejném webserveru provozovat ASP.NET aplikace i PHP aplikace najednou a pak budou záznamy v DNS pro doménu i subdoménu nastaveny na stejnou IP adresu. (Nebo se zeptáš zákaznické podpory zvoleného webhostingu, zda to umožňuje a jak se to nastaví.)
qwert
Profil *
ok, děkuji za radu. snad už si s tím nějak poradím

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0