Autor Zpráva
JardaB
Profil
Zdravím,

potřebují na svém virtual serveru různě konfigurovat php.ini u domén, je to nějak možné? Mám SSH přístup a od podpory jsem dostal radu, že to lze provést v /etc/apache2/sites-available, kde jsou jednotlivé konfigurace domén. Je tam potřeba nějak odkomentovat odkaz na patřičné php.ini? Příp. pokud takhle lze konfigurovat i MySQL? Jestli to lze a víte jak na to, prosím o radu.

Díky...
aDAm
Profil
Moc málo informací, ale obecně lze to. Záleží jaký modul pro php máš, jak máš nakonfigurovaný server atd....
JardaB
Profil
joj.. v tomhle nejsem zrovna zběhlý... tedy tyhle informace bych musel asi zjistit přes podporu a ta je ochotná jak něco.. :/
aDAm
Profil
Tak ono by snad i ta podpora mohla být schopna přesněji navést co a jak udělat a nastavit.
JardaB
Profil
aDAm:
Jo to oni moc neumí... naprosto vždy odpoví stylem, jak jsem uvedl (tedy drobně napoví) a poté na tento dotaz již nereagují.. Jinak bych to tu neřešil... Ale nezbyde než je asi opět otravovat... :D
Jan Tvrdík
Profil
JardaB:
Pokud máš na serveru PHP 5.3+, tak by mělo být možné (nutno podotknou, že sám jsem to nikdy nepoužil) použít .user.ini. Viz php.net/manual/en/configuration.file.per-user.php. Kromě toho je možné PHP konfigurovat i z .htaccess pomocí php_flag a php_value.
JardaB
Profil
mno jsem to trouba.. že mi to hned nedošlo.. Mělo by být možné odkomentovat v /etc/apache2/sites-available

např.

php_admin_value max_input_time 120
atd...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0